Son Dakika
17 Ekim 2019 Perşembe

Ankara’da İkinci El Eşya Alanlar Satanlar – Porsiyon Evini Kur

06 Nisan 2019 Cumartesi, 02:42
Ankara’da İkinci El Eşya Alanlar Satanlar – Porsiyon Evini Kur

Evlerde kullanılan mobilyaların belli dönemlerde değiştirilmesi gerekmektedir. Bu durum eşyayı kullanan kişinin ihtiyaçlarının artması veya mobilyaların ihtiyaçları yeterince karşılamaması sebebiyle gerçekleşebilmektedir. Mobilyasını değiştirmek isteyen kişiler bu konuda ikinci el eşya Ankara ile görüşmektedir. Bu alanda hizmet veren firmamız internet üzerinden https://www.esyaalanyer.com sitesine girerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilmekte ve bizimle iletişim kurabilmektedir.  Mobilyalarınızın değerinin üzerinde satın alınmasını istiyorsanız bu konuda bizimle görüşmeniz yeterli olacaktır. Satın aldığımız mobilyalarınız evinizden firmamız tarafından alınıp size anlaştığımız miktarda ödemesi yapılmaktadır. Eski eşyaların, mobilyaların zarar etmeden satılması konusunda bizimle görüşüp en uygun fiyatı alabilirsiniz.

Mobilyasını çok beğenen fakat yeni çıkan modelini daha çok beğenenler ellerindeki mobilyalarını ikinci el mobilya Ankara tarafından alınması için araştırma yapmaya başlarlar. Bu aşamada sizlere yardımcı olmak üzere hizmet vermekteyiz.  Siz yeni alacağınız mobilyanız için yer açmak üzere mobilyalarınızı elden çıkarmak için hazırlık yaparken biz de bu mobilyaları sizden uygun fiyata almak üzere çalışmalar yapmaktayız. 2.el eşya Ankara olarak bizimle iletişime geçmeniz halinde eski fakat kullanılabilir mobilyalarınızı evinizden alarak sizlere eşyalarınızın değerinin üstünde bir fiyat vermekteyiz. Böylece eski eşyalarınızı değerlendirmiş olacaksınız. Koltuklarınızı, kanepelerinizi, televizyon konsollarınızı, yemek odası takımları ve yatak odası takımlarını değerlerinin üzerinde alarak sizlere bu alanda kaliteli hizmetler sunmaktayız.  Böylece her iki tarafın da memnun olduğu bir satış  işlemi yapılmış olacaktır.

Ankara ve bütün ilçelerinde siz değerli müşterilerimizden gelen ikinci el eşya satmak taleplerinize çok hızlı bir şekilde cevap veriyoruz. Başkent’in en hızlı spotçusu olarak 2.el eşya alımında ürünlerinizi hızlıca nakite çevirmek istiyorsanız 0 532 266 82 88 whatsapp hattımızdan bizlere  beyaz eşyalarınızın resmini gönderebilir ve en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz

Adres: İtfaiye Meydanı Ayhan Sok. No:10, Ulus, Altındağ, Ankara

Telefon: 0 532 266 82 88 / 0 532 473 35 65

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz