2 Kişinin Öldüğü Kazaya Karışan Sürücüden Pes Dedirten Savunma

2 kişinin öldüğü kazaya karışan sürücü adliyeye sevk edilirken, ”Pişman değilim çünkü benim suçum yok onlar çok hızlıydı, kadran 280’de kaldı” dedi.

16 Mayıs 2019 Perşembe, 23:44

Adana’da iki kişinin öldüğü kazaya karışan M.B., adliyeye derhal sevk edildiği esnada, medya mensuplarının ”Pişman mısınız?” sorusuna,”Pişman değilim çünkü benim suçum yok. Onlar çok hızlıydı, kadran 280 de kaldı” dedi.

MOTOSİKLET, ÇARPMAMAK İÇİN MANEVRA YAPTI

talihsiz kaza Yüreğir kazasi D-400 yolu Asri Kabirliği kavşağında 14 Mayıs bugünü alana geldi. M.B. idarenindeki hafif ticari araç D-400 yolu kenarında kaldırımdan yola inip karşıya geçmek istedi. Bu sırada Ömer tas (30) ve Nurullah Kaya’nın (25) bulunduğu 01 LJ 166 plakalı motosiklet, D-400 karayolundan Ceyhan istikametine doğru yola çıktı. Motosiklet Asri kabirlik kavşağına geldiği sırada hafif ticari araca çarpmamak amaciyla manevra yapınca araca hafif şekilde vurup evvel kaldırıma dahada sonrada istikamet levhasına çarptı.

MOTOSİKLET SÜRÜCÜLERİ METRELERCE YÜKSEĞE UÇTU

Çarpmanın tesiriyle havaya uçan motosiklette bulunan iki kişi da metrelerce yükseğe uçup yere düştü. Düşmenin tesiriyle iki kişi da ağır yaralandı. Yaralıların yardımına derhal çevredeki vatandaşlar koştu.

2 KİŞİ yasamini KAYBETTİ

Yaralılar dahada ardindan olay adina gelen ambulanslarla hastanelere kaldırıldı. ama yapılan bütün müdahalelere karşın iki yaralı da kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Bu arada, hafif ticari aracın sürücüsü gözaltına alındı. zabita ise kazayla alakalı analiz başlattı.

MOTOSİKLET KADRANI 280’DE KALMIŞ

Yapılan evvel incelemede motosikletin kadranının 280’de takılı kaldığı görüldü. M.B’nin polise verdiği evvel ifadede yola çıktıktan ardindan motosikleti gördüğünü ama çok hızlı geldiği amaciyla ne yapacağını şaşırdığını dahada sonrada kazanın alana geldiğini söylediği öğrenildi.

”PİŞMAN DEĞİLİM”

Sürücü ifadesi alındıktan ardindan adliyeye derhal sevk edildi. derhal sevk esnasında sürücü kendisini görüntüleyen medya mensuplarının “pişman mısın” sualine “Pişman değilim çünkü onlar çok hızlıydı 280 kilometre hızla geliyorlardı” dedi.

Kaynak: İHA

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet