Altını olanlar dikkat! İşte gram, çeyrek ve cumhuriyet altını fiyatları

Altının gram fiyatı, yatay seyirle 268,6 lira seviyesinde seyrediyor. Kapalıçarşı’da çeyrek altın 438 lira, cumhuriyet altını da 1.791 liradan satılıyor.

26 Kasım 2019 Salı, 19:47

gr altın, Bir gün evvel dolar kurundaki yükselişe karşın altının ons fiyatındaki düşüşe paralel kıymet kaybederek bugünü evvelki kapanışın derhal altında 268,5 liradan tamamladı. tertemiz güne yatay seyirle başlayan altının gr fiyatı, saat 11.00 itibarıyla evvelki kapanışın derhal üzerinde, 268,6 liradan işlem görüyor.

ÇEYREK VE CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Aynı dakikalarda Kapalıçarşı’da çeyrek altın 438 lira, cumhuriyet altını da 1.791 liradan satılıyor. Altının ons ücreti ise şu dakikalarda 1.455 dolarla evvelki kapanış düzeyinde seyrediyor. Analistler, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ile Çin arasında süre gelen ticaret görüşmelerinde iki istikametten gelen iyimser sinyallerin, altının ons fiyatını aşağı yönlü baskılamaya ayni ritimde devam ettiğini söyledi.

‘GRAM ALTINDA 267-273 LİRA BANDI İZLENECEK’

bu erken vatan içinde veri gündeminin sakin olduğunu, vatan dışında ise ABD’de toptan eşya stokları başta olmak üzere veri gündemi ve AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ortada Bankası Üyesi Lael Brainard’ın yapacağı konuşmanın takip edileceğini bildiren analistler, teknik açıdan altının ons fiyatında 1.450 dolar seviyesinin destek konumunda olduğunu, gr altında ise 267-273 Lira bandının izleneceğini kaydetti.

GÜNCEL ALTIN FİYATLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: AA

Haber Videosu: Altını olanlar dikkat! İşte gram, çeyrek ve cumhuriyet altını fiyatları

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet