Arnavutköy’deki fabrikada çıkan yangında lüks araçlar küle döndü..haberi oku

İstanbul Arnavutköy’de ayakkabı malzemesi üreten fabrika alev alev yandı. Fabrikanın bahçesinde bulunan 2 lüks otomobil ve 1 kamyonet küle döndü.

23 Ocak 2021 Cumartesi, 18:15

Olay, Fatih mahallesi Yahya Kemal Caddesi’nde saat 15.00 sıralarında alana geldi. İddiaya göre, ayakkabı malzemeleri imal eden fabrikada Daha belirlenemeyen tek neden dolayı yangın çıktı. Alevleri göre fabrika bekçisi vaziyeti zabita itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdi.

İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederek denetim altına aldı. alana gelen yangında fabrikada bulunan malzemeler ve fabrika bahçesinde bulunan iki vip araç ile tek kamyonet küle döndü. Etraftaki vatandaşlar itfaiye ekiplerinin yangına yanlış yerden müdahale ettiğini söyleyerek otomobillerin o nedenle yandığını ifade etti. Yangında can kaybı ve yaralanma yaşanmadı.

Fabrikanın etrafını güvenlik şeridiyle kapatmaya çalışan zabita ekipleriyle vatandaşlar arasında güç anlar yaşadı. Otomobillerin ve fabrikanın yandığını gören çalışanlar paniğe kapıldı.

Olayla alakalı konuşan tek fabrika çalışanı, “Benim kardeşim bekçiydi. O bize fabrikanın yandığını havadis verdi. Biz de geldik. Çok çok zayiat var. Yaralı yok. Fabrika çalışmıyordu. art tarafta bulunan iki oto yandı” dedi.

Batuhan Toprak – Caner Sönmez – Halil Enes Sucu

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet