Son Dakika
13 Aralık 2019 Cuma

At arabası ile geldi yol ortasındaki demir bariyeri çaldı

Denizli’de at arabası ile hurda toplayan bir kadının refüjde bulunan yaklaşık 1,5 metre uzunluğundaki demir bariyerlerden birini çalması amatör kamera tarafından görüntülendi.

05 Ağustos 2019 Pazartesi, 12:39

Olay, geçtiğimiz hafta Denizli-Antalya yolu Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde alana geldi. alinan bilgilere göre Denizli Büyükşehir Belediyesince yoldaki kazaların önüne geçilmesi emeliyle yolun karşısına geçilmemesi amaciyla yollar ortasındaki refüje demir bariyer yapıldı. Hafta sonu ise yollar üstüne yapılan üst geçitten yolun karşısına geçen tek kişi gsm telefonu ile yaşanan hırsızlığı kayıt altına aldı. At arabası ile yollar kenarında duran tek kadın, demir bariyerlerden birinin yerinde olmadığını ayrım etti. derhal peşinden demir bariyerin refüjde olduğunu gören kadın bariyeri kaldırarak götürmek istedi. Kadın evvel denemesinde bariyeri kaldıramayınca yere bıraktı ardindan etrafını kolaçan ederek 2. tecrübede bariyeri kaldırmayı muvaffak olarak at arabasının üstüne koydu. Kadın dahada sonrasında ise gözden kayboldu.

Hırsızlık hatıranı çeken vatandaşın ise çekim esnasında ‘devletin malını çalmak bu civarindan kolay’ demesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ise çalınan bariyerin adina yenisi yaptığı gözlendi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz