Babil dizisi, 20. final bölümüyle ekrana veda etti..haberi oku

Babil dizisi dün akşam yayınlanan 20. bölümüyle final yaptı. Dizide Süleyman cezaevine girerken, Egemen ise Deniz ve İrfan’ı kurtarabilmek için hayatını kaybetti. Babil’in final sahnesinde ise Ayşe ve İrfan’ın yeni bir hayata yelken açtıkları ortaya çıktı.

21 Kasım 2020 Cumartesi, 13:45

Halit Ergenç, Aslı Enver, Birce Akalay, mutlu Akusta, Nur Fettahoğlu, onur Saylak’ın başrollerde oynadığı Babil dizisi, 20 Kasım Cuma akşamı ekrana gelen 20. bölümüyle final yaptı. Babil’in nihayet bölümüne İrfan, Egemen ve Süleyman arasında yaşananlar izleyicileri ekrana kilitledi.

PARAYI ALAN İLAY, SÜLEYMAN’DAN KAÇTI

Babil’de parasız var olan İlay’ın yardımına İrfan yetişti. İrfan’ın isteğiyle Kudret, İlay’a kazanç vererek Süleyman’ı ayrilmasini istedi. Paraları alan İlay ise Süleyman’dan kaçtı. başka istikametten ise her şeyini kaybeden Süleyman, İrfan’dan intikam almak amaciyla erkek çocuğu Deniz’i kaçırdı. İrfan, Deniz’i kaçıran Süleyman’ın yanına gitti. Gözü dönen Süleyman hemide İrfan’ı ayni vakitte da erkek çocuğu Deniz’i öldürmek istedi.

SÜLEYMAN, EGEMEN’İN CANINA KIYDI

Ancak İrfan ve Deniz’in imdadına Egemen koştu. Süleyman’ın adamlarını vuran Egemen, Deniz’i dışarı çıkardıktan ardindan İrfan’ı da kurtarmak amaciyla harekete geçti. Ayağından vurulan Süleyman çaresizlik içinde yerde yatarken karşısında Egemen’i gördü. ama mermisi biten Egemen, Süleyman’ın silahını çekmesiyle üstüne atladı. İkili arasında çıkan boğuşma esnasında vurulan Egemen oldu ve hayatını kaybetti.

İRFAN, OĞLU VE SEVGİLİSİYLE YENİ BİR hayat KURDU

Babil’in final sahnesinde ise Süleyman’ın cezaevine girdiği alana çıktı. İrfan ise sevgilisi ve aynı zamanda zabita var olan Ayşe’ye Babil’in bütün hikayesini anlattı. nihayet sahnelerde İrfan’ın Egemen’in hayali var olan beach club’ı açtığı görüldü. İrfan ve Ayşe sevgi dolu tek hayat sürerken, yanlarında Deniz de yer aldı.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet