Bayern Münih

Bayern Münih’teki başkanlık görevini Kasım ayında bırakacak olan Uli Hoeness, giderayak büyük bir rest çekti. 67 yaşındaki futbol adamı, dünyaca ünlü file bekçileri Manuel Neuer’in 1 numaralı kaleci olmaması hâlinde Alman Milli Takımı’na oyuncu göndermeyeceklerini açıkladı.

25 Eylül 2019 Çarşamba, 20:02

Bayern Münih‘teki başkanlık görevini Kasım ayında bırakacak var olan Uli Hoeness, Almanya Futbol Federasyonu‘na giderayak hatri sayilir büyüklükte tek rest çekti. Barcelona‘da takim formasi giyen Marc-Andre ter Stegen‘in ulusal takım kalesini Manuel Neuer‘den devralacağına baz alinarak söylemler üstüne konuşan 67 yaşında olan futbol adamı, bunun sonuçlarının çok ağır olacağını söyleyerek hatri sayilir büyüklükte tek tehdit savurdu.

Almanların maksimum tirajlı gazetesi Bild‘e açıklamalarda bulunan Hoeness, “Neuer’in tek numaralı kaleci olmamasını Katiyen onay etmeyiz. Şayet bunun benzeri tek şey olursa tek dahada ulusal takıma oyuncu göndermeyeceğiz.” ifadelerini kullandı. Bu sözlerin derhal peşinden Alman ulusal Takımı’nın teknik direktörü Joachim Löw‘ün 9 Ekim’de Arjantin ile oynanacak mücadelede kaleyi kime emanet edeceği ise hatri sayilir büyüklükte heyecan konusu.

Yunus DİLBER / Fanatik Dış Haberler

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz