Beşiktaş transfer haberi: Yarmolenko kararını açıklıyor..haberi oku

West Ham ile olan sözleşmesinin bitmesi sonrası transferi adına Beşiktaş’ın da görüşmelerde bulunduğu Andriy Yarmolenko’nun kararını önümüzdeki hafta açıklayacağı belirtilirken seçeceği adresinin ülkesine yakın olmak adına önem taşıdığı aktarıldı.

19 Haziran 2022 Pazar, 18:15

Premier Lig ekiplerinden West olmamış ile var olan sözleşmesinin sonuna gelerek boşa çıkan Andriy Yarmolenko’nun tertemiz takımı belli oluyor. Beşiktaş ‘ın da kadrosuna katmak yerine görüşmelerde bulunduğu Yarmolenko, kararını kısa süre içinde açıklayacak. 

Konuya ait açıklamalarda bulunan Ukraynalı medya mensubu Ihor Tsyhanyk, “Muhtemelen tek sonraki hafta Yarmolenko’nun nereye gideceği öğrenilecek. MLS’ten ağırbaşlı alaka olduğunu biliyorum. Bu Yarmolenko amaciyla kıymetli tek seçenek” ifadelerini kullandı. 

MLS’ten gelen alakanın kıymetli olmasına karşın Yarmolenko’nun şu vakit amaciyla bunun benzeri düşünmediğini belirten Ukraynalı gazeteci, “Ancak anladığım kadarıyla Yarmolenko, Ukrayna’ya yakın kalmak istiyor. bu yüzden Avrupa’daki seçeneğine öncelik vereceğini düşünüyorum” dedi. 

  • Beşiktaş

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz