Bilal Sonses

08 Ocak 2020 Çarşamba, 20:18

Pop şarkıcısı ve bestecisi Bilal Sonses, müzik dünyasında olduğu kadar magazin dünyasında da adından söz ettirmeye devam ediyor. Genç yetenek olarak gösterilen Sonses, 2015 senesinde kendi adı ile bir kanal açtı ve Bağdat isimli şarkısı ile kısa süre içinde tanınan biri haline geldi. Yaptığı besteler ile adından söz ettiren Sonses’e ait tüm mp3leri sitemiz üzerinden çok rahat bir şekilde bulmanız mümkündür. Bilal Sonses Müzik mp3 şarkılar için bizi takip edebilir, tüm şarkıları çok kısa süre içinde buradan bulabilirsiniz.
Bilal Sonses ‘Neyim Olacaktın’’ isimli şarkısı ile de oldukça yankı uyandırdı. Youtube’a yüklediği her şarkı kısa süre içinde insanların diline dolanan Bilal Sonses hakkında sizlere bir çok bilgi aktaracağız.
Bilal Sonses Mp3 indir
Bilal, 1989 senesinde Fatih’te dünyaya geldi. Turizm’e oldukça meraklı olan Sonses eğitimini bunun üstüne almıştır. Hayatını değiştirecek olan adımı 2015 senesinde Yotube kanalı açarak yapan şarkıcı, Ayla Çelik ile Bağdat isimli şarkıyı seslendirmiş ve Türkiye’de kısa süre içinde tanınan bir haline geldi. Sonrasında NetD ile anlaşma imzaladı ve yeni şarkılarını buradan yayınlama kararı aldı. Bilal’in şarkıları şu şekildedir;
• Öpesim Var (2017)
• İçimdeki Sen (2018)
• Sen Aldırma (2019)
• İkimiz de Bilemedik (2019)
• Neyim Olacaktın (2019)
Bengü ile yapmış olduğu düet ile de adından söz ettiren şarkıcı, Reynmen ile yaptığı parça ile de büyük bir çıkış yakaladı. Müzik piyasasında aranan bir isim haline gelen Sonses’in tüm mp3’lerini sitemizden bulabilirsiniz.
Bilal Sonses Cenetten çiçek indir
Bilal Sonses Mp3 şarkı indir için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Oldukça duygusal şarkılar yazan ve bunu hissettirerek karşısındakine yansıtan isim, aynı zamanda bir çok ödüle de sahiptir. Youtube’da yakaladığı ünü çok doğru bir şekilde kullanan sanatçı, doğru adımlar atarak günümüzdeki halini almayı başardı.
İbrahim Erkal klasiği olan ‘’Sen Aldırma’’ şarkısını, Reynmen ile seslendiren Bilal Sonses, klasiğin tekrar insanların diline dolanmasına neden oldu. Siz de sitemiz üzerinden tüm şarkıları çok rahat bir şekilde dinleme şansına sahip olabilirsiniz.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet