Son Dakika
18 Ocak 2020 Cumartesi

Boşandıktan sonra tatile çıkan Özcan Deniz ve Feyza Aktan arasında tartışma çıktı

3 hafta önce boşanan Özcan Deniz ve Feyza Aktan, Bodrum’da tatil yapıyor. Birlikte havuza giren çift, bir ara tartışmaya başlayınca sesler yükseldi.

20 Temmuz 2019 Cumartesi, 14:33

47 yaşında olan oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, 2016 yılından bu yana aşk yaşadığı 27 yaşında olan Feyza Aktan‘la 8 Mart 2018’de nikah masasına oturmuştu. ama evlilikleri yolunda gitmeyen çift, 26 Haziran’da tek celsede boşandı. Şimdilerde Ailece tatil yapan Hem de el ele görüntülenen ikili, birlikte girdikleri havuzda tartıştı.

YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMİ ALDILAR

Posta’da bulunan habere göre; Özcan Deniz, boşandığı eşi ve erkek çocuğu şimal amaciyla Yalıkavak’taki tek otelin apartını tuttu. saklı gizli tatil yapan Özcan Deniz, görsel vermemek amaciyla güvenlik tedbiri aldı. Apartın havuzunu hiçbir yerden görsel vermemek amaciyla ayarlayan Özcan Deniz, Feyza aktan ve erkek çocuğu şimal ile havuza girdi.

SESİNİ YÜKSELTTİ

Havuzda keyifli vakit geçiren çekirdek ailenin mutluluğu yüzlerine yansıdı. Neşesi ile dikkat çeken Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın kahkahaları havuzda yankılandı. ama tek ara gerginlik yaşayan Özcan Deniz ve Feyza Aktan havlu ile alakalı tek münakaşa yaşayınca meşhur şarkıcının sesini yükselttiği duyuldu.

Kaynak: Diğer

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz