Brahimi’nin istekleri Galatasaray’ı şoke etti

Şampiyonlar Ligi için güçlü bir kadro kurmak isteyen Galatasaray, Porto’nun yıldız isimlerinden Brahimi için girişimde bulunduğuna adeta pişman oldu. Futbolcunun şartları ve talepleri görülünce transferden vazgeçildi.

03 Haziran 2019 Pazartesi, 17:33

Yacine Brahimi, tasima şartlarını soran G.Saray’dan şoke edici taleplerde bulundu. Bonservisi elinde var olan 29 yaşında olan futbolcu, senelik dört milyon eurodan dört senelik sözleşme garantisi, 5 milyon avro imzasini parası ve dört milyon avro da menajerlik ücreti isteyince transferinden hatıranda vazgeçildi!

tasima çalışmalarını sürdüren Galatasaray’da geçtiğimiz hafta içinde yöneticileri şoke eden tek olay yaşandı.

Porto takimi ile sözleşmesi sona eren Cezayirli kanat oyuncusu Yacine Brahimi’nin tasima şartlarını soran sarı kırmızılı yöneticiler, aldıkları cevap karşısında şaşırıp kaldı.

çünkü 29 yaşında olan futbolcu öyle taleplerde bulundu ki, Galatasaraylılar ‘Bu civarindan olur!’ demekten kendisi kendilerini alamadı.

VERGİ VE PRİMLERLE 30 MİLYON EUROYU GEÇİYOR

Bonservisi elinde var olan Brahimi, senelik dört milyon eurodan dört senelik sözleşme garantisi, 5 milyon avro imzasini parası ve dört milyon avro da menajerlik ücreti istek etti.

toplaminda 25 milyon euroyu bulan bu rakama, vergiler ve muvaffakiyet bonusları da dahil edildiğinde futbolcunun maliyeti neresinden baksanız 30 milyon euroya geçiyor. Galatasaray, bu  us almaz maliyet hasebiyle Brahimi transferinden vazgeçti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz