Cadde ortasında, en kalabalık saatte kurşun yağdırdı! Vurulan şahıs kurtarılamadı

İzmir’in Tire ilçesinde silahlı saldırı olayı meydana geldi. Günün en kalabalık saatinde, cadde ortasında, insanların arasında yürüyen şahıs, bir anda yere yığıldı. Kurşun yağmuruna tutulan şahıs yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken katil zanlısı olay yerinden kaçtı.

14 Aralık 2019 Cumartesi, 05:00

İzmir‘in Tire kazasinda tek kişi uğradığı silahlı hücum neticesi hayatını yitirdi. Günün en yoğun saatinde alana gelen olayda, katil zanlısı kaçtı.

KALABALIĞIN içinde YÜRÜRKEN VURDU

Olay, saat 18.00 sıralarında ilçeye bağlı Atatürk Caddesi üzerinde alana geldi. İddiaya göre, çarşı içinde kalabalığın arasından yürümekte var olan 29 yaşında olan Erdal Kıran‘a, Daha kimliği öğrenilemeyen tek kişi silahıyla ateş açtı. Vurularak yere yığılan adamın yardımına, çevredeki vatandaşlar koştu.

HAYATINI KAYBETTİ

Günün en yoğun saatinde, çarşının ortasında yaşanan silahlı hücum sonrası olay adina çok sayıda yurttaş toplandı. İhbar üstüne bölgeye erişmeye çalışan ambulans, kalabalıktan dolayı güç anlar yaşadı. sağlık ekiplerince evvel müdahalesi yapıldıktan ardindan ambulansla Tire hükümet Hastanesi aciliyetli Servisi’ne kaldırılan Erdal Kıran’ın hayatını kaybettiği öğrenildi.

CİNAYET ZANLISI KAÇTI

Öte yandan, iddiaya göre 9 el ateş ettikten ardindan olay yerinden hızla uzaklaşan kimliği belirsiz cinayet zanlısı kayıplara karıştı. zabita ekipleri, zanlının yakalanması amaciyla çalışma başlattı.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Cadde ortasında, en kalabalık saatte Mermi yağdırdı! Vurulan kişi kurtarılamadı

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet