Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İmam Hatip Lisesi öğrencilerine mesaj

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdopan Bayraktar, Karabük Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret etti. Kızının haber vermesi üzerine okula görüntülü bir mesaj gönderen Erdoğan, “Kızım aynı şekilde sizin geçtiğiniz bu sıralardan geçti. İnanıyorum ki, nasıl başarılı olduysa, sizlerde aynı başarıyı yakalayacaksınız” dedi.

14 Aralık 2019 Cumartesi, 12:30

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bir gün evvel kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar’ın ziyaret ettiği Kardemir İmam Hatip Lisesi öğrencilerine görüntülü ileti gönderdi.

SÜMEYYE ERDOĞAN BAYRAKTAR LİSEYİ ZİYARET ETTİ

tek sıra müzakere amaciyla Bir gün evvel Karabük‘e gelen Sümeyye Erdoğan Bayraktar’ın Anadolu Kız İmam Hatip Lisesini ziyaret edip, oradaki öğrencilerin selam ve dualarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletti. Bunun üstüne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan kız öğrencilere görüntülü ileti gönderdi.

ERDOĞAN: GELECEĞİNİZ, BAHTINIZ AYDINLIK OLSUN

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İmam Hatip Lisesinde okuyan kız öğrencilere gönderdiği mesajında, başarılarla dolu tek geleceği inşa edeceklerine inandığını söyleyerek, şu ifadelere yer verdi, “Sevgili kızlar, Karabük Kardemir Anadolu İmam Hatip Lisesinin başarılarla dolu tek geleceğini inşa edeceğinize inanıyoruz. Sizleri İstanbul’dan en kalbi duygularla selamlıyorum. Geleceğiniz aydınlık olsun, bahtınız aydınlık olsun.

“KIZIM DA BU SIRALARDAN GEÇTİ”

Kızım Sümeyye’nin sizi ziyareti ile bana vermiş olduğu bu haber üstüne sizi arıyorum. Kızım aynı şekilde sizin geçtiğiniz bu sıralardan geçti. İnanıyorum ki, nasıl başarılı olduysa, sizlerde aynı başarıyı yakalayacak ve sivil cemiyet kuruluşları ile geleceğin Türkiye’sini inşa eden anne adayi adaylarimiz arasında yeriniz başarılı şekilde alacaksınız.”

EMİNE ERDOĞAN’IN MESAJI

Emine Erdoğan ise, “Siz hepiniz bizim kızımızsınız. Sizi çok seviyoruz” dedi.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İmam Hatip Lisesi öğrencilerine mesaj

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet