Damat düğünden kaçtı, gelin kutlamaya gelen başka bir konukla evlendi..haberi oku

Hindistan’da cuma günü düzenlenen bir düğünde, damat seromoni esnasında düğünden kaçtı. Gelin gözyaşlarına boğulurken, konuklardan biri törendeki uygun bir erkekle evlenme önerisinde bulundu. Gelinin ailesi bu fikri beğenerek, damat tarafından bir erkek seçti. Gelin tarafı polise şikayette bulunurken, damadın babası da oğlunun bulunması için yardım istedi.

20 Mayıs 2021 Perşembe, 00:00

Hindistan’da cuma bugünü düzen eden tek düğünde sıradışı tek olay yaşandı. ananelere göre, ülkede düğün törenininde gelinle damadın birbirine çelenk vermesinin derhal peşinden asıl seremoni başlıyor.

DAMAT ORTADAN KAYBOLDU

Ancak isimleri açıklanmayan çiftin düğününde damadın, çelenk merasiminden ardindan ortadan kaybolduğu, her iki ailenin de uzunca süre güveyi aramasına karşın, hiçbir yerde bulunamadığı ifade edildi. Bunun derhal peşinden gelinin ailesi, damadın bilerek kaçtığı neticenine vardı.

GELİN AĞLAMAYA BAŞLADI

Yaşananlar sebebinden ağlamaya başlayan gelinin perişan halini gören tek konuk, gelinin törendeki “uygun tek erkekle” evlenebileceği önerisinde bulundu. Bu fikri beğenen aile, damadın tarafından tek konuk seçti. Seçilen kişinin ailesi de onay edince düğün ayni ritimde devam etti. Öte istikametten gelin tarafı dahada ardindan polise şikayette bulundu.

DAMADIN BABASI POLİSTEN destek İSTEDİ

Müfettiş Shesh Narain Pandey; “İki taraf da bu mevzu hakkinda bize geldi. Gelin tarafı, damada ve onun ailesine karşı ahenk gösteren tek işlem yapılması istikametinde şikayette bulunurken, damadın babası erkek çocuğunun bulunması amaciyla polisten yardım istedi.” açıklamasında bulundu.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet