Doğum günü tişörtleri

25 Mart 2020 Çarşamba, 22:32

 

 

30, 40 , 50 , 60 ve senin doğum yılına özel tişört ve sweatshirt tasarımlarına her gün yenilerini ekliyoruz. Seçtiğin bir tasarım tişört üzerindeki tasarımın tarih renk ve desenini kolayca değiştirerek satın alabilirsin.  Seçtiğiniz bir doğum günü tişörtünü kammana.com üzerinde değiştirerek benzersiz bir  tişört ya da sweatshirt oluşturabilirsiniz. En eğlenceli doğum günü tişört modelleri için web sitemizi ziyaret edin.

 

Web sitemiz üzerinden Doğum günü tişörtleri her burç için özenle oluşturulmuş tasarımları, doğum günü tarihine göre hazırlanmış tasarımları ya da aylara göre kategorilenmiş tasarımları seçin hatta sıfırdan kendi aklınıza gelen bir tasarımı editörümüzde tasarlayın. Özel gün kutlamaları için oluşturduğunuz tasarımları satın alarak gününüze neşe katın.

 

En çok beğenilen Doğum günü tişörtleri tasarımlarımız arasında it took 40 years to look this good, this guy is born, legends are born in ve daha onlarca farklı doğum günü hediye fikrini seçebilirsiniz. Her gün yenilenen tasarımlarımızı incelemek için sitemizi inceleyebilirsiniz. Tasarımların hepsinin istediğin gibi değiştirebileceğinizi unutmayın. İstediğin tasarıma tarih, isim ya da aklına gelen herhangi bir fikri ekleyebilirsin. Tüm tasarımları farklı tişört, sweatshirt’ler üzerine bastırmak mümkün.

 

Kammana ürünlerinin tümünde kumaşı özenle seçerek kendi atölyelerimizde diktiriyoruz. %100 pamuklu penye kumaş kammana’nın baskı kalitesi ile birleşerek tasarımınıza hayat veriyor. DTG baskı teknolojisi ile dökülmeyen solmayan sağlığınızı tehdit etmeyen kaliteli ürüne sahip oluyorsunuz. Üstelik ürünlerimizi ters çevirerek 30 derecede yıkadığınız sürece senelerce giyebilirsiniz. Bebek tulumları ve diğer tüm ürünlerimizde sertifikalı organik boya ile baskı yapıldığı için güvenle bebek ve çocuklarınıza ürünlerimizi giydirebilirsiniz.

 

 

Baskı tipi olarak seçtiğimiz Direct To Garment teknolojisi ile yüksek çözünürlüklü, çevreye zarar vermeyen baskılar elde ediyoruz. Kullandığımız Dupont tekstil boyaları GOTS, Oeko-Tex® Standard 100 Certified ve CPSIA uyumlu ve test edilmiş tekstil boyalarıdır. Yani baskınız son derece kaliteli ve organik boyalar ile yapılmakta. Bu teknoloji ile yapılan baskılarda  dökülme ve soyulma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. En önemlisi de sağlığa zarar verici kimyasallar içermezler. Baskılar pamuklu kumaşa püskürtülerek kumaş boyanır ve nefes alır. Böylece transfer baskılardaki kimyasallara ve kumaşın nefes alamamasından kaynaklı terleme sorunları ile karşılaşmazsınız.

 

Websitemizde bulunan Doğum günü tişörtleri tasarımlardan yararlanarak bir tişört ya da sweatshirt tasarlamak ister misiniz? Özelleştirilebilen tasarımlarımız ile benzersiz parti tişörtleri hazırlayabilirsiniz. Web tarayıcınız aracılığı ile yapmış olduğunuz tasarım Kammana.com üzerinde saklanır, istediğiniz zaman bu tişört tasarımına ulaşarak istediğiniz değişiklikleri yaparak tekrar kolayca satın alabilirsiniz. Özellikle standart doğum günü hediyelerinden sıkılanlar için seçili bir çok tasarımı tişört üzerine kişiselleştirerek baskı yaptırarak yaptırarak satın alabilirsiniz.  Eşinize baba çocuk kombinleri ya da anne çocuk kombinleri tasarlayarak eşsiz bir hediye oluşturabilirsiniz.

 

Özel gün kutlamaları, doğum günü, bekarlığa veda tişörtleri tasarlayarak satın almanın en kolay ve güvenilir adresi olan Kammana.com da baskılı hediyelerinizi kolayca tasarlayın. Kolay tasarım aracı ile yarattığınız tasarımlara inanamayacaksınız. Şimdiye kadar binlerce müşterimiz ürünlerimizi test ederek, kalitemizi artırmamıza destek oldular. Sizlerden gelen geri bildirimler ile e-ticaret sistemimizi geliştirmeye devam ediyor ve her ay onlarca yeni tişört tasarımını web sitemize ekliyoruz.

 

Tişört baskısı ve tasarımı ile ilgili sormak istediğiniz sorular varsa bize ulaşabilirsiniz. Baskılı doğum günü tasarımlarında toptan alım indirimi ile adetleriniz arttıkça indiriminiz de otomatik olarak artar. www.kammana.com adresini ziyaret ederek kendi doğum günü hediyelerinizi tasarlamanın keyfine varın.

 

 

 

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet