Son Dakika
17 Ekim 2019 Perşembe

Erdoğan, Çin dönüşü AK Partili vekilleri topladı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çin dönüşü AK Partili milletvekillerini acil olarak genel merkezde topladı. Toplantıda seçim sonuçlarının değerlendirileceği belirtildi.

04 Temmuz 2019 Perşembe, 16:34

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Çin’den döndü. Erdoğan Çin’den döner dönmez AK Parti milletvekillerini AK Parti genel Merkezi’nde topladı. toplaminda 60 milletvekilinin bulunduğu toplantıda, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçiminin neticeleri ile meclis çalışmalarının değerlendirileceği belirtildi.

YENİDEN yollar HARİTASI ÇIKARILMASI BEKLENİYOR

AK Parti ‘ye yakın kaynaklar, Erdoğan’ın kurmayları ve milletvekilleri ile yapacağı toplantılarda, seçenek neticeleri ve nihayet gelişmeleri masaya yatıracağına dikkat çekiyorlar. ele geçirilecek netice ve analizlere göre tekrar tek yollar haritası çıkarılması bekleniyor.

VEKİLLERİ DİNLEYECEK

Toplantıya, bakanlar, parti yöneticileri, MYK azaları ile birlikte Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Çankırı, Çorum ve Edirne illerinin milletvekilleri katıldı.

SEÇİM SONUÇLARI DEĞERLENDİRİLECEK

toplaminda 60 milletvekilinin bulunduğu toplantıda, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçiminin neticeleri ile meclis çalışmalarının değerlendirileceği belirtildi. Erdoğan’ın, milletvekilleriyle tek araya gelmeye ayni ritimde devam edeceği ve 6 grup seklinde bütün milletvekillerinin değerlendirmelerini dinleyeceği belirtildi.

Kaynak: AA

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz