Ergin Ataman: Derbi maçlar her zaman zordur..haberi oku

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta mücadelesinde Fenerbahçe Beko’ya konuk olacak olan Anadolu Efes’te başantrenör Ergin Ataman karşılaşma öncesi açıklamalarda bulundu.

24 Kasım 2021 Çarşamba, 19:00

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta maçında 25 Kasım 2021, Perşembe bugünü Fenerbahçe Beko’ya konuk olacak var olan Anadolu Efes’te başantrenör Ergin Ataman karşılaşma öncesi görüşlerini açıkladı.

Anadolu Efes’in resmi internet sitesinde bulunan açıklamalara göre Ergin Ataman, derbi maçlarının her vakit güç olduğunu ifade etti ve temposu çok tek mücadele beklediğini dile getirdi.

Ergin Ataman’ın izahları şu şekilde:

“Derbi mücadeleler her vakit zordur. Fenerbahçe Beko, özellikle sezon başında oynadığı maçlarda, Moskova deplasmanındaki mühim galibiyet ile iyi tek takım olduğunu gösterdi. nihayet haftalarda aldıkları neticeler benim düsünceme göre kistas değil. Biz sezona perişan başladık. nihayet haftalarda tek toparlanmaya girdik. Yarın temposu çok tek mücadele bekliyoruz. Fenerbahçe Beko’nun Nando de Colo, Jan Vesely ve Marko Guduric benzeri star oyuncuları var. Bu oyuncuları netlikle durdurmamız gerekiyor. mücadelesi kazanmak amaciyla hücumda da kendisinin oyun sistemimizi onay ettirmemiz gerekiyor.”

İlgili Haberler
Anadolu Efes mücadelesi öncesi Fenerbahçe’de Pierre’in vaziyeti belirsiz

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet