“Eşrefpaşalı Pala Dayı”yı öldüren genç kız: Evindeki ilk gece cinsel tacize uğradım

İzmir’de babasını bir süre önce kaybeden genç kız, annesiyle tartışıp yanına sığındığı “Eşrefpaşalı Pala Dayı” lakabıyla bilinen baba dostunu bıçaklayarak öldürdü. Eve geldiği ilk gün cinsel tacize uğradığını iddia eden genç kız, “Onu uyarmıştım” dedi.

20 Temmuz 2019 Cumartesi, 15:27

İzmir‘in Konak kazasi 26 yaşında olan E. U., kısa süre evvel vefat eden babasının arkadaşı Sebahattin A.’yı (69) kendisine cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla bıçaklayarak öldürdü. Kanlar içinde var olan A., olay yerinde hayatını kaybetti.

tertemiz Asır’ın haberine göre; olay evvelki vakit akşam 22.00 sıralarında Eşrefpaşa Altıntaş mahallesi 492 sokak, 7 numarada alana geldi. Babası kısa süre evvel vefat eden E.U., annesiyle aralarındaki geçimsizlik sebebinden iş bulmak amaciyla arayışa girdi. Bu sırada baba arkadaşı var olan ve kendisine “amca” diye hitap ettiği Sebahattin A. ile görüşen E.U. tek müddetliğine evinde kalmaya başladı. İlk gece tacize uğradığını argüman eden Uylasoy, Sabahattin A.’yı uyardığını ama tacize ayni ritimde devam etmesi üstüne sinirlenerek mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla 4-5 yerinden yaraladığını, A.’nın olay yerinde can verdiğini söyledi.

KENDİNİ İHBAR ETTİ

Cinayetin derhal peşinden kaçan E.U., Karabağlar’dan 155 zabita İmdat hattını arayarak kendisini ihbar etti. Genç kızın ihbarı üstüne adrese giden zabita ekipleri, A.’nın cesediyle karşılaştı. aynı zamanda E.U. yanına gelen zabita ekiplerine teslim oldu. Nöbetçi mahkemeye derhal sevk edilen toy kız, cezaevine gönderildi. A. ise otopsi işleminin derhal peşinden Çeşme’de toprağa verildi.

‘PARA İSTEDİ’ İDDİASI

Eşrefpaşa’da dahada evvel kıraathane işleten ve “Pala Dayı” lakabıyla Bilinen Sebahattin A.’nın yakınları ise taciz iddialarını onay etmedi. toy kızın devamlı A.’dan kazanç istediğini argüman eden yakınları, bu sebeple aralarında münakaşa çıkmış olabileceğini öne sürdü.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz