Son Dakika
17 Ocak 2020 Cuma

Fatih Altaylı’dan Demet Akalın’a: Topu görse bomba diye karakola götürür

A Milli Kadın Voleybol Takımı antrenörü Giovanni Guidetti için ırkçı bir paylaşımda bulunan Demet Akalın’ı sert sözlerle eleştiren Fatih Altaylı, “Topu görse bomba diye karakola götürür” dedi.

10 Eylül 2019 Salı, 17:33

2019 Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda Sırbsitan karşısında muhteşem tek ugras vermesine karşın mücadelesi beşinci sette kaybeden ulusal takımımız, her kesimden alkış topladı.

“KOÇUMUZ NİYE TÜRK DEĞİL”

mağlubiyete karşın mücadeleleriyle sporseverlerin takdirini toplayan Filenin Sultanları’yla alakalı en enteresan çıkış Demet Akalın‘dan geldi. Akalın, paylaşımında “Koçumuz Niçin Türk değil, kaybetmezdik. tekrar de teşekkürler kızlar” ifadelerini kullandı.

“TOPU GÖRSE BOMBA DİYE KARAKOLA GÖTÜRÜR”

Bu çıkışı ile eleştiri oklarını üstüne çeken Demet Akalın’a tek reaksiyon de Habertürk yazarı Fatih Altaylı‘dan geldi. Ünlü şarkıcıyı kati sözlerle tenkit eden Altaylı, “Ne diyeceksin ki buna! Hanımefendi voleybol maçını en nihayet ne vakit izlediniz? Voleybol topunu gördüğünüzde bomba diye karakola götürdüğünüz oldu mu? Guidetti’yi yargılayacak derecede voleybola hakim misiniz? Bu adamın ismini dahada evvel rastgele tek yerde duydunuz mu, başarılarına hakim misiniz? gülünç oluyor” şeklinde tek değerlendirmede bulundu.

Fatih Altaylı'dan Demet Akalın'a: Topu görse bomba diye karakola götürür

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz