Fenerbahçe, Vedat Muriqi’nin fiyatını belirledi

Fenerbahçe’nin sezon başında Çaykur Rizespor’dan transfer ettiği ve gösterdiği performansla göz dolduran Vedat Muriqi’yi 20 milyon euronun altında bir fiyata satmak istemiyor.

10 Eylül 2019 Salı, 16:16

Fenerbahçe, Çaykur Rizespor‘dan 3,5 milyon euroya tasima ettiği Vedat Muriqi’nin fiyatını belirledi. Kosova‘nın Çekya ile oynadığı mücadelede Tottenham, Lazio, Napoli ve Fiorentina scoutları başarılı golcüyü izlemeye gelmişti. Bu gelişmelerin üstüne Fenerbahçe Muriqi’yi 20 milyon euronun altında tek rakama satmama kararı aldı.

Fenerbahçe sezon başında Vedat Muriqi’yi Çaykur Rizespor’dan 3.5 milyon avro bedelle tasima etmişti. Kosovalı golcü, hazırlık dönemi, lig maçları ve ulusal takımda gösterdiği performansla dikkatleri üstüne çekti. Avrupa’nın devleri peşine düştü. Scoutlar onu adım adım takip etti.

KANARYA HAREKETE GEÇTİ

Takvim’in haberine göre; nihayet olarak Kosova’nın Çekya ile oynadığı mücadelesi izleyen scoutların bugünkü İngiltere maçında da Vedat Muriqi’yi mercek altına alacağı öğrenildi. F.Bahçe bu gelişmeler üstüne harekete geçti.

20 MİLYON avro OLARAK BELİRLENDİ

F.Bahçe oyuncusunun değerini 20 milyon avro olarak belirledi. Tottenham, Lazio, Napoli ve Fiorentina 25 yaşında olan golcüyü tasima etmek amaciyla tasarı yapmaya başladı. Ama nihayet laf F.Bahçe’nin.

HAYALİ AVRUPA

Vedat Muriç yaklasik olarak her fırsatta Avrupa hayalinin olduğunu ifade ediyor ama Fenerbahçe’de şampiyonluk yaşamadan da takımdan ayrılmayı düşünmüyor.

Fenerbahçe, Vedat Muriqi'nin fiyatını belirledi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz