Fenerbahçe’de Erol Bulut, Caner Erkin krizi! Yaşananların perde arkası ortaya çıktı..haberi oku

01 Mart 2021 Pazartesi, 00:30

Geçen hafta alınan Göztepe yenilgisinin derhal peşinden şampiyonluk yarışında tek adım arkada var olan Fenerbahçe rakiplerinin kazandığı haftada Trabzon‘da hatali uygulamak istemiyor.

TAKIMIN EN ÇOK ASİST YAPAN OYUNCUSU

Karadeniz ekibi ile mühim tek maça çıkacak var olan sarı lacivertli ekipte, takımın en çok asist yapan oyuncusu var olan Caner Erkin kadroya alınmadı.

KADRODA OLMADIĞINI GÖRÜNCE DİREKT Haneye GİTTİ

Milliyet’ten Senad Ok’un haberine göre, hafta içi yapılan çalışmalarda yedek takımda olacağı belli var olan Erkin, Bir gün evvel mücadele kadrosuna alınmadığını öğrenince antrenmanın derhal peşinden dolaysiz olarak evine gitti.

OYUNDAN ALINIRKEN TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Deneyimli oyuncunun kadroda neden yer almadığı heyecan konusu olurken, geçtiğimiz hafta oynanan Göztepe maçında oyundan alınırken teknik heyete gösterdiği tepkinin bu kadarda mühim oyun oynadığı öğrenildi. Göztepe’nin Halil’le attığı golde de hatali yapan Caner’e Erol Bulut reaksiyon göstermişti. Caner bu mücadeleden evvel de oyundan alındığı Bir takım karşılaşmalarda hocasına reaksiyon gösterdi.

İPLER GENÇLERBİRLİĞİ VE BEŞİKTAŞ MAÇLARINDA KOPTU

Fakat ikili arasındaki gerilim dahada önceye dayanıyor. Ligin evvel yarısında formdayken Gençlerbirliği maçında yedek kulübesinde var olan Caner, bu mücadelede oynamak istediğini Erol Bulut’a bildirmişti. ulusal takımdan döndüğü gerekçesiyle oyuncusunu dinlendiren Bulut, Caner’i tek sonraki hafta Beşiktaş derbisinde de yedek bırakmıştı. Caner de bu karar sonrası hocasına güvenini kaybetti ve ipler hatri sayilir büyüklükte ölçüde orada koptu.

FORMALI PAYLAŞIM YAPTI

Trabzonspor mücadelesi kadrosuna alınmayan Caner Erkin enteresan tek paylaşımda bulundu. deneyimli sol bek Fenerbahçe armasını öptüğü resimi yayınladı ve sarı-lacivertli kalpler koydu.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet