Son Dakika
19 Ocak 2020 Pazar

Fenerbahçe’de Volkan Demirel çıkmazı!

Sarı-lacivertli kulüp, sözleşmesi biten deneyimli kaleci ile yeniden anlaşmaya soğuk bakmıyor. Ancak başta Başkan Ali Koç olmak üzere tüm kulüpte, 1 yıllık sözleşme süresi düşünülüyor.

20 Temmuz 2019 Cumartesi, 14:16

2002 yılından bu yana Fenerbahçe forması giyen Volkan’ın, fiziki olarak kendisini iyi hissettiği ve asgari iki sene dahada futbol oynamak istediği belirtildi. 38 yaşına gelen Volkan’ın, İtalyan efsanesi Gianluigi Buffon örneğinden yola çıkarak, 40 yaşına civarindan sahada olmayı hedeflediği bildirildi. Kendisini formda ve kuvvetli hisseden deneyimli eldiven, 16 senedir formasını giydiği Fenerbahçe’den de vazgeçmek istemiyor.

EMRE VE VOLKAN’A UNUTULMAZ JÜBİLE

Milliyet’te bulunan habere göre; reis Ali Koç ise kafasındaki ‘jübile’ projesini artık yasama geçirmeyi planlıyor. Kulübün simgelerinden Emre Belözoğlu‘nun tekrar takıma katılmasını sağlayan Ali Koç, Volkan Demirel‘le de tek sene dahada ayni ritimde devam edip, sezon nihayetinde iki efsane isme unutulmaz tek jübile yapılmasını amaçlıyor.

4. YILDIZ BEKLENTİSİ

tek de üstüne şampiyon olunup, 4. yıldızın takılması vaziyetinde buyruğa ile Volkan’ın vedasının dahada da unutulmaz olacağı düşünülüyor. iki senelik sözleşme üzerinde duran Volkan Demirel’in de her biçimde fedakarlığa hazır olduğu, özellikle aylık ile alakalı hiçbir sıkıntı çıkarmadan sözleşme yapmaya hazır olduğu aktarıldı.

EMRE BELÖZOĞLU FAKTÖRÜ

Sarı-lacivertlilerde Volkan Demirel’in takıma tekrar dönmesi ile alakalı buyruğa Belözoğlu faktörü de dikkat çekiyor. Fenerbahçe’ye 5 sene ardindan art dönen Emre, futboldaki nihayet senesinde Volkan’la taraf yana oynamayı hedefliyor. alan dışında da çok iyi arkadaş var olan ikili, tekrar Fenerbahçe’de buluşmayı çok istiyor. Şampiyonluk yarışında Volkan’ın mühim olacağını düşünen deneyimli ortada saha, görüşmeleri yakından takip ediyor.

ROLÜ FARKLI OLACAK

Volkan Demirel’in Fenerbahçe’deki rolü dahada değişik olacak. Takımda Harun Tekin ve Altay mamur benzeri isimler olması hasebiyle kaleci rotasyonu geniş var olan sarı-lacivertlilerde Volkan’ın liderlik görevini ayni ritimde devam ettirmesi isteniyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz