Firmanız İçin Özel Etiket Yaptırın

07 Ocak 2020 Salı, 03:10

Etiketler özellikle firmalar için çok ciddi şekilde önem arz etmektedir. Bu noktada karşınıza birçok etiket şekli çıkabilmektedir. Aynı zamanda etiketlerde kendi ihtiyacınız olanını tercih etmiş olduğunuz gibi kullanmış olduğunuz etiket cihazları için en uygun olanları da tercih etme yoluna gitmeniz gerekmektedir. Barkod etiket kullanım evresinde sizlere birbirinden farklı etiket seçeneklerini sunmaya özen göstermekte olduğumuz gibi aynı zamanda sunulan etiket seçenekleri sayesinde en iyi şekilde kendinize uygun etiket seçeneğini bulabilme imkanına sahip olursunuz. Etiket arayışında olan kişiler sitemizde kendileri için en uygun olan etiketleri bulabildiği gibi bu etiketleri diğer sitelere göre daha uygun fiyatlara alabilmektedir.

En Fazla Tercih Edilen Etiketler

Etiketler arasında tercih edeceğiniz sırada belirtmiş olduğumuz gibi birçok etiket seçeneğinin yer almakta olduğunu görebilirsiniz. Termal etiket yine tercih edilen etiket seçenekleri arasında yer almaktadır. Termal etiketlerinin üretilmesi sırasında üzerinde koruyucu bir tabakanın yer almadığı bir kağıda  termal lamine edilir ve etiket oluşturulur. Etiketin bu özelliği ise ona yazıcının ısısıyla temas edilmesi halinde sıvılaşma meydana gelmesini sağlamaktadır. Sonrasında ise baskı kağıdın üzerine geçecektir. Termal etikete baskı almak isteyen kişiler bu yüzden ribon kullanmalarına gerek kalmadan baskı alabilmektedir. Bu yüzden termal etiketin en fazla tercih edilen etiket seçeneklerinin arasında yer almakta olduğunu görebiliyoruz. Etiketin baskısı bu şekilde hem kolaylıkla yapılır hem de yüksek maliyet gerektirmeden yapılmaktadır.

Kuşe Etiketin Özellikleri

Etiket seçenekleri arasında en fazla tercih edilenlere baktığımız zaman bir diğeri ise kuşe etiket olarak karşımıza çıkmaktadır. Kuşe etiketin en fazla tercih edilmesinin sebebi ise; çok fazla alanda kullanılmakta olmasıdır. Etiketin özeliklerinden birisi ise; üst yüzeyinin parlak olan düz ve beyaz renkli olan bir etikettir. Bu etiketin kullanılacağı sırada baskı mutlaka ribon ile alınır ve ribonsuz baskı alınmamaktadır. Ek olarak etiket güneş ışını gibi ışınları hafif aldığı takdirde çok fazla zarar görmeyecektir. Etiketin ortalama olarak süresi ise iki yıldır. Kuşe etiketin farklı seçenekleri de olduğu için bunlardan en uygun olanları tercih edebilme imkanınız bulunur.

 

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet