Garanti Bankası GM Erbil: Faizle ilgili bir şey olmalı

Garanti Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Erbil canlı yayında ekonomi gündemini değerlendirdi. Erbil açıklamasında kurda yaşanan oynaklığa karşı alınan tedbirlerin yerinde olduğunu belirterek ‘ancak bu yangın bitti diyemem. Bir takım anormal hareketler oluyorsa, akılla açıklamakta zorlanıyorsak bunun devamı olabilir.” ifadelerini kullandı. Erbil faizler hakkında ise, “Faizle ilgili bir şey olmalı. Bir mali disiplin yanında para politikasında sıkılaştırma bu işin merhemidir” açıklamasında bulundu.

14 Ağustos 2018 Salı, 19:32
Garanti Bankası GM Erbil: Faizle ilgili bir şey olmalı
Garanti Bankası genel Müdürü Ali Fuat Erbil canlı yayında ekonomi gündemini değerlendirdi. Erbil açıklamasında kurda yaşanan oynaklığa karşı alınan tedbirlerin yerinde olduğunu belirterek ‘ancak bu yangın bitti diyemem. tek takım anormal hareketler oluyorsa, akılla açıklamakta zorlanıyorsak bunun devamı olabilir.” ifadelerini kullandı. Erbil faizler ile alakalı ise, “Faizle alakalı tek şey olmalı. tek mali düzen yanında kazanç politikasında sıkılaştırma bu işin merhemidir” açıklamasında bulundu.

Garanti Bankası genel Müdürü Ali Fuat Erbil  NTV canlı yayınında ekonomi gündemine değin açıklamalarda bulundu. Normalleşme sürecinin başladığını düşündüğünü belirten Erbil, ortada Bankası

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz