İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak’tan evlilik itirafı: Korkuyorum

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, bir alışveriş merkezinde objektiflere takıldı. Soruları yanıtlayan şarkıcı, evliliğe temkinli yaklaştığını belirtti. Dilan Çıtak kimdir?

04 Temmuz 2019 Perşembe, 16:15

nihayet dönemin parlayan isimleri arasında var olan Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, dört senedir birlikte olduğu sevgilisi Levent Dörter ile izdivaç etmek istediğini ama İzdivaç etme amaciyla Daha acele olduğunu ifade etti.

YENİ ALBÜM SONBAHAR’DA GELİYOR

tek AVM’de alışveriş yaptığı sırada görüntülenen Dilan Çıtak, kendisine yöneltilen sualleri yanıtladı. Başarılı şarkıcı, tertemiz albüm çalışmaları yürüttüğünü belirterek, “Aslında yaz başı çıkaracaktık ama aksilikler oldu, ova kaçırdık. Şimdi aksilikleri giderdik ve üstüne koyarak güzde çıkarmaya karar verdik” dedi.

“ÇOCUK DÜŞÜNÜRSEK EVLENİRİZ”

Çıtak, takriben dört senedir birlikte olduğu şarkıcı Levent Dörter ile ne vakit nikah masasına oturmayı planladığı sorusuna, “Aslında evvel zamanlar izdivaç etmek amaciyla sabırsızlanıyordum, heyecanlıydım. Ama şimdi İzdivaç etme olayına belli tek süre dahada temkinli bakıyorum” şeklinde cevap verdi. İlişkilerinde tek mesele olmadığını ve mutluluk dolu olduklarını belirten şarkıcı, “Sanat camiasındaki evlilikler, boşanmalar, iki arada var olan çocuklar bunlar beni korkutuyor. Onun amaciyla evliliğe belli tek süre dahada vakit var. Biz ama tek vakit bebek düşünürsek evleniriz, şuan da bebek amaciyla çok genciz bence” ifadelerini kullandı.

DİLAN ÇITAK KİMDİR?

Çıtak, iki Aralık 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Berklee Müzik Akademisi’nde eğitim aldı, Amerika’da uzunca süre kaldı. Dilan Çıtak, 2003 seneninde Pera iyi Sanatlar Lisesi Müzik bölümünde okumaya başladı. Asıl branşı şan olarak başlasa da eğitimine piyano ve keman ile ayni ritimde devam etti. mektep süresince müzikallerde ve korolarda yer aldı. Caz orkestralarında solistlik yaptı. Ayrı olarak Pera Tiyatroda iki sene oyunculuk eğitimi aldı.

SOUL SENSATION BAND’İN SOLİSTLİĞİNİ YAPIYOR

Dilan Çıtak, 2011 seneninde dil ve müzik eğitimi amaciyla Amerika’ya gitti. “Berklee College Of Music” öğrencilerinden oluşan koro ile konserler verdi. Amerikalı tek hocasıyla vokal çalışmaları yaptı. Türkiye’ye dönerek İTÜ İngilizce Müzikoloji bölümünü kazanarak eğitimine bu alanda ayni ritimde devam ediyor. zanaat okulunda Keman ve Piyano hocalığı yapıyor. Soul Sensatıon Band’in solistliği ve İskender Paydaş’ın “Zamansız Şarkılar” projesinde de vokal olarak yer alıyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet