Son Dakika
26 Ocak 2020 Pazar

İkinci El Mobilya Alan Yer Ankara

08 Ağustos 2019 Perşembe, 14:21

Eskiye oranla ikinci el piyasanın oldukça gelişmiş olması artık ikinci el eşyaya çok kolay ulaşmayı sağlamaktadır. Ancak bazı alanlar, bazı kategoriler vardır ki özel çalışma gerektirebilir ya da kolay kolay her spot mağazasında bulunmaz. O nedenle ikinci el mobilya alan yer oldukça azdır. Aslında bu sektör de oldukça önemlidir. Çünkü kafe, restoran ya da herhangi bir fabrika gibi yerlerde kullanılan ekipmanlar oldukça pahalı olduğu için her yeni işletme açan büyük paraları karşılamayabilmektedir. Firmamızın yılların deneyimiyle bu alanda da Ankara’da bir numara olmayı başarmıştır. Ayrıca ünü o kadar çok yayılmıştır ki, çevre illerden de endüstriyel ekipman alınmaktadır.

Firmamız uzun senelerdir sektörde varlığını sürdüren sadece sürdürmekle de kalmayıp teknolojik gelişmelere paralel olarak kendini sürekli geliştiren bir firmadır. Bu nedenle de kısa zamanda ikinci el konusunda Ankara ve çevresinde lider konuma gelmiştir. Sektöre girdiği günden beri firmamız bir an olsun kendisini geliştirmekten çekinmemiştir. Kazandığı üstün tecrübe deneyimli teknik ekibi sayesinde ikinci el mobilya alan yerler haline gelmiştir. Bu sayede iş yerlerinde mağazamızdan alınan endüstriyel ekipmanlar sayesinde güzel bir şekilde kurulmaktadır.

Endüstriyel eşyalar denildiğinde akla ilk olarak dolap ve çeşitli makineler gelse de ofis ya da kafe mobilyaları da bu alanın içerisinde yer almaktadır. Sanayi tipi eşyaların alımını yapan firmamız iletişime geçildiği takdirde size en iyi fiyatı veren ikinci el mobilyaalanlar ankara olarak garanti sunmaktadır. Eşyalarınızın adresten alımı, gerektiğinde bakım ve onarımı, ardından yeni sahiplerine kavuşturulmasına kadarki süreçte çözüm ortağınız olarak kaliteli hizmetin adresi olmaktan gurur duyuyor, sizlere her daim hizmet vermek için telefonlarınızı bekliyoruz.

2.El Eşya Alım Hattı 0 532 411 10 13

2.El Ev Eşyalarınız ve 2.El Ofis Büro Eşyalarınız Mobilyalarınız , 2.El Beyaz EşyalarLCD, LED,Plazma TV, Bilgisayar gibi Elektronik EşyalarınızıDeğerinden ve Yerinden Nakit Alalım.

Adresimiz. İtfaiye Meydanı Çalıkuşu Sok:4 Ulus Altındağ/ANKARA

İkinci el eşya alım ve satımı hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için hemen 0 532 411 10 13 numaralı hattımızdan bizi arayınız. Merak ettiğiniz tüm soruların cevabını ve Ankara’da ikinci el eşya satmak ile ilgili tüm detayları görüşelim. Satmak istediğiniz tüm ürünleriniz için fiyat verelim. Başkentin en eski ve güvenilir firması ile rahat bir alışveriş yapma imkanı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz