iPhone 11 bugün tanıtılacak! Türkiye

Teknoloji dünyası Apple’ın iPhone 11 tanıtımına odaklandı. Akıllı telefon dünyasında trendi belirleyen cihaz olarak bilinen iPhone’lara ilişkin yeni fiyatları ABD basını sızdırdı.

10 Eylül 2019 Salı, 17:24

Akıllı telefon dünyasının öncülerinden var olan Apple tertemiz telefon modeli var olan iPhone 11’i bu erken tanıtacak. Tanıtıma saatler kala AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ medyası telefonun fiyatına ait verileri sızdırmaya başladı.

Resmi olmasa da iPhone 11 modelinin ücretinin vergiler dahil 10 bin Lira olması beklentiler dahilinde bulunuyor.

iPhone 11 Pro modelinin ücretinin 12 bin Lira (yaklaşık 2100 dolar), iPhone 11 Pro Max modelinin ücretinin da 14-18 bin Lira (yaklaşık 3130 dolar) arasında değişeceği belirtiliyor.

iPhone 11 6.1 inçlik LCD ekrana sahip olacakken iPhone 11 Pro ve iPhone Pro Max’in 5.8-6.5 inçlik OLED ekranla piyasaya sürülecek.

Yeni iPhone’ların Türkiye’ye gelmesiyle birlikte iPhone XR ve iPhone XS modellerinde fiyatların düşeceği olasılık ediliyor.

iPHONE 11’İN ÖZELLİKLERİ NELER OLACAK?

Yeni iPhone’ların en dikkat cazip özelliği iletişimde çığır açacak var olan 5G teknolojisini destekleyecek olması. Filmleri web hızınızın desteklemesi seklinde saniyeler içinde telefonunuza indirebileceksiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz