İstanbul’un Her Yerinde Hizmetteyiz

21 Aralık 2019 Cumartesi, 01:45

İstanbul’un ilçelerinde hizmet vermekte olan halı yıkama firmamız, halılarınızı lekelerinden ve kirlerinden arındırarak kısa zamanda adresinize teslim edecektir. Kaliteli ve güvenilir yıkama hizmetlerinde öncü markalardan biri olarak halılarınızı ilk günkü kadar temiz ve yeni teslim ederiz.

%100 Anti-bakteriyel Temizlik

İstanbul halı yıkama firması olarak bitkisel deterjanlarla halıların içine nüfuz etmiş bakterilerden ve kirlerden arınmasını sağlayacak aynı zamanda yıpranmalarına olanak vermeden mis gibi kokacakları bir işlemden geçireceğiz. Halı temizliğinde bir numara olan hassas makinelerimiz ve profesyonel ekibimizle İstanbul’un her yerinde hizmetinizdeyiz.

Hijyen Garantili Halı Yıkama İle Tertemiz

İstanbul’un bir yakasından öbür yakasına temizlik taşıyan firmamız, halıların içerisinde birikmiş olan kir, tüy ve bakterilerin %98 oranında tamamen temizlenmesini sağlayacaktır. Uzun süre temiz kalacak olan halılarınızı yıl boyu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Halınızın renk geçişlerine ve yapısına göre nitelikli bir temizlik yapacak ola firmamız, kısa zamanda temiz halılarınızı size teslim edecek, uzun süreli kullanmanıza olanak tanıyacaktır.

% 100 Nitelikli Temizlik Hizmetimiz

Halıların kullanım koşullarına göre ön ve arka kısımlarından oluşan kir ve lekelerin tamamen çıkması için bitkisel formülü sağlıklı deterjanlar kullanır hem sizin hem de halınızın zarar görmemesini sağlarız. Anadolu halı yıkama hizmetimizden yararlanmak için firmamızla iletişime geçerek siz de kısa zamanda % 100 nitelikli temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet