izmir Ariston Servisi

31 Ekim 2021 Pazar, 13:59

Ariston ülkemizde uzun yıllardır piyasası olan güvenilir bir beyaz eşya firmasıdır. Menşei Amerika Birleşik Devletleri olan Ariston markası çok eski ve bilindik bir markadır. 1975′ den bu yanan büyüyerek ve ürünlerine her gün bir yenisini ekleyerek dünya çapında tanınan bir marka olan Ariston markasının ürünlerinde yaşanan arızalarda Ariston teknik servis İzmir firmamızı arayarak acil destek alabilirsiniz. Firmamız güvenilir hizmetin tek adresi olup izmir Ariston servisi olarak İzmir ilinin tüm ilçelerine hizmet veriyor. Firmamız tüm Ariston marka beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım çalışmalarının deneyimli teknik ekibi ile yapar. Beyaz eşyalarınızda arıza mı oldu Karşıyaka Ariston servisi firmamızı arayarak acil hizmet alabilirsiniz.

Çamaşır makinesi servisi

Teknolojik cihazların hepsinin farklı bir işlevi vardır. Tüm teknolojik cihazlar hayatımızı kolaylaştırır. Bunlar arasında yer alan çamaşır makineleri çamaşırlarınızın ilk günkü dokusunu koruyarak yıkar. Ancak zamanla çamaşırlardaki kirler çıkmaz, makineden farklı sesler gelir ya da makineniz su kaçırırsa Ariston Karşıyaka servisi olarak firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ariston çamaşır makinesi servisi firmamız makinenizin arızasını tespit ederek sorunu giderir. Onarılan parçaya bir yıl firma garantisi verilir. Bornova Ariston servisi firmamızda kullanılan tüm yedek parçalar orjinaldir.

Buzdolabı tamiri

Buzdolapları mutfakların en temel beyaz eşyasını oluşturur. Çünkü buzdolaplarında kullanılan düzenekler sayesinde yiyeceklerin soğutularak bozulmaları önlenir. Fakat buz dolabında meydana gelen koku yada sıcaklık yükseklikleri dolabın arıza verdiğine işaret edebilir. Bu durumda Ariston buzdolabı servisi firmamızı arayarak cihazın arızasını bildirmeniz halinde en hızlı şekilde size personel gönderilir. Firmamız Ariston Buca servis olarak cihazın arızasını yerinde gideremezse firmaya getirerek daha donanımlı olarak analiz eder ve sorunu saptar.

Beyaz eşya tamir ücretleri

Beyaz eşya tamir ücretleri tamir edilecek ürüne ve değişen parçasına göre değişir. Buca Ariston servisi firmamız değişen parçaları orjinal parçaları ile değiştirir. Değişim yapılan tüm parçalar ve tamir edilen kısımlar rapor halinde sunulur. Ariston Buca teknik servis firmamız profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet