Kalite Yönetim Sistemi nedir?

11 Aralık 2019 Çarşamba, 16:37

Online temel eğitimlerimiz arasında yer alan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi temel eğitimi, katılımcılara; sistemin terimlerini, sistemin içeriğini, sistem dokümantasyonu ve değerlendirme prensipleri hakkında bilgilendirme yapan bir eğitimdir. Online 9001 Kalite Yönetim Sistemi temel eğitimi katılımcıyı kalite açısından yönlendiren ve kontrol eden sistemleri anlatır. Online kalite temel eğitimi zaman kaybı olmaksızın belge ve bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Sizce firmadaki eksikleriniz nelerdir?

Çevre Yönetim Sisteminedir?

Online temel eğitimlerimiz arasında yer alan ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi temel eğitimi; çevreyle ilgili unsurların daha etkin şekilde nasıl yönetileceği konusunda katılımcılara kılavuzluk yapan bir eğitimdir. Online temel eğitimde yer alan ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi;  farklı tesis ve departmanlar da performansı artıracak yöntemleri katılımcılara kazandırmaktadır.

Firmanız çevreye duyarlı mı?

Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi nedir?

 

Online temel eğitimlerimiz arasında yer alan ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi temel eğitimi ürünlerde oluşabilecek riskleri tespit ederek, bu riskleri insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde en aza indirilmesini sağlayacak yöntemleri anlatan bir eğitimdir. ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi online eğitimi; gıdadaki zehirlenme tehlikelerini azaltma, riskleri kontrol etme ve kirlenmeyi önleme konusunda katılımcılara yardımcı olan bir eğitimdir.

Gıdalarınız ne derece hijyen?

İş Güvenliği Yönetim Sistemi nedir?

 

ISO 45001 İş Güvenliği Yönetim Sistemi iş yerinde ki çalışma koşullarını sağlıklı ve güvenli olmasını amaçlayan yönetim sistemidir. ISO 45001 İş Güvenliği Yönetim Sistemi Online temel eğitimde; meslek hastalıkları ve iş kazalarının en aza indirgenmesini sağlayan eğitim bilgileri yer almaktadır.

En çok iş kazaları sizce nelerdir?

 

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet