Kıble Yönünüzü Kolayca Bulmak İster misiniz?

09 Mart 2019 Cumartesi, 15:18

Namaz ibadetini yerine getiren kişilerin en çok araştırdığı kıble ne tarafta sorusuna uygulamalı olarak cevap veriyoruz. Genel olarak aynı yerde namaz kılındığı zaman kıble yönünü belirleme sorunları yaşanmıyor. Ancak farklı bir yerde namaz kılınacağında kıble yönü bulma ile ilgili sıkıntılar baş gösterebiliyor. Bu sıkıntıları sizlerde yaşıyor olabilirsiniz. Kiblebulma.com olarak namazını doğru istikamet üzere kılmak isteyen herkese kıble yönü belirleme konusunda yardımcı oluyoruz.

Namazınızın sahih olabilmesi için yönünüzün kıbleye yani Mekke şehrindeki Kâbe’ye doğru olması gereklidir. Zira bu namazın dışındaki şartlardan birisi olan İstikbal-i Kıble gerekliliğinden kaynaklanmaktadır. Bu gerekliliği zorlanmadan yerine getirmeniz için kıble bulma pusulası geliştirdik ve bu çalışmamıza monte ettik.

Bu uygulamayı istediğiniz zaman kullanarak yönünüzü öğrenebilirsiniz. İlk kez gittiğiniz bir adres, şehir ya da ülkede kıble açısını bulmak için güneşi aramanıza artık hiç gerek yok. kiblebulma.com sitesinin bu hizmeti sayesinde kıble yönünüzü kolayca belirleyebilirsiniz. Son zamanlarda çok ilgi gören kıble pusulası, dünya genelindeki tüm ülke ve şehirlerin de kıble bilgisini vermektedir. Aynı zamanda Google Maps alt yapısı ile harita üzerinden alacağınız kıble yönü çizgisi ile de kıble yönünüzü belirlemiş olabileceksiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz