Kılıçdaroğlu’ndan Canlı Yayında Ahmet Davutoğlu İtirafı: Defalarca Görüştük

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, konuk olduğu programda yeni parti kuracağı iddiaları ile gündeme gelen Ahmet Davutoğlu ile ilgili “Kendisiyle defalarca Türkiye’nin sorunlarını konuştuk” ifadelerini kullandı.

16 Mayıs 2019 Perşembe, 22:40

cumhuriyet milletçe partisi genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, nihayet vakitlerde tertemiz parti kuracağı argüman edilen Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’la alakalı canlı yayında mühim izahlar yaptı.

İSTANBUL SEÇİMLERİ

Kılıçdaroğlu, çok seçenek Kurulu’nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini iptal ederken aynı zarfta oy atılan başka üç seçimi (ilçe başkanlığı, İBB Meclisi ve muhtarlık) iptal etmemesini eleştirdi.

“DAVUTOĞLU İLE defaatle KONUŞTUK”

Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan ile ilişkisine değin de değerlendirmelerde bulunan Kılıçdaraoğlu, “Benim insanlarla ilişkilerim iyidir. Devlete hizmet eden herkese saygı duyarım. A partisi ile B partisi ile hasbihal ederim. Düşüncelerim değişik olabilmektedir ama saygı duyarım. Abdullah Gül tarafsızlığını savunan tek Cumhurbaşkanıydı. Kendisiyle arada konuşurdum. Davutoğlu’yla da defaatle Türkiye’nin sorunlarını görüştük. Babacan’la rastgele tek ilişkim yok” ifadelerini kullandı.

İSTANBUL SEÇİM SONUÇLARI

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet