Konyaspor'un yeni forma sponsoru Mahmood Coffee oldu..haberi oku

Türkiye’nin önde gelen kahve markalarından olan Mahmood Coffee, 2020-2021 sezonunda Süper Lig ekiplerinden Ankaragücü’nden sonra aynı ligde yer alan Konyaspor’un forma sponsoru oldu.

17 Ekim 2020 Cumartesi, 10:45
Konyaspor'un yeni forma sponsoru Mahmood Coffee oldu..haberi oku

Türk sporuna katkılarıyla tanınan meşhur kahve markası Mahmood Coffee, Anadolu takımlarına ve Türk sporuna desteğini sürdürüyor. Mahmood Caffee, nihayet olarak Süper Lig’de ugras eden Konyaspor’un takim formasi sponsoru oldu. Sponsorluk anlaşmasına göre Mahmood Coffee, Konyaspor’un formasının sırt bölümünde yer alacak.

Sponsorluk anlaşmasının derhal peşinden Konyaspor’un tesislerini ziyaret eden firma yöneticileri Azad Özel ve Hasan Erol, tertemiz Malatyaspor mücadelesi döneminden evvel takıma başarılar dilediler.

Antrenman öncesi Konyaspor genel Sekreteri güven Öten, teknik patronu İsmail Kartal, Sportif Direktörü Adnan Erkan ve CEO Ufuk Yaşar ile tek vakit görüşen heyet dahada ardindan idman döneminden evvel futbolcularla tek araya gelerek anı resimi çektirdi.

Malatyaspor mücadelesinde muvaffakiyet dileğinde bulunan Azad Özel ve Hasan Erol, idman sonrasında dahada evvel kamuoyuna duyurulan sponsorlukla alakalı olarak Konyaspor takimi genel Sekreteri güven Öten ile birlikte sözleşmeye imzasini attı. güven Öten, kulübe ve Türk sporuna katkıları hasebiyle Mahmood Coffee’ye teşekkür ederek anlaşmanın her iki taraf amaciyla de hayırlı olmasını diledi.

Azad Özel ise imzasini töreninde yaptığı izahta “Konyaspor’a takim formasi sırt sponsoru olmaktan dolayı mutluyuz. İnşallah iş birliğimiz büyüyerek ayni ritimde devam eder” diye konuştu.

İHA

  • futbol
  • sponsor

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet