Kraliçe Adayları Antalya’ya Güzellikleriyle Damga Vurdu!

Antalya’nın Kemer ilçesinde düzenlenen güzellik yarışmasına katılan finalistler, sıcak havada deniz kenarında güneşlenip, Akdeniz’in keyfini çıkardı. Türkiye’yi temsil eden Berna Özbek, “Antalyalıyım ve 21 yaşındayım. Yarışmada birinci olmak istiyorum” dedi.

16 Mayıs 2019 Perşembe, 22:19

Antalya Kemer’de bu sene 13’üncüsü düzen eden Miss Aura International zerafet Yarışması amaciyla Rixos Sungate Otel’de kampa giren 30 memleket güzeli, sıcak sema ve nem dolayısıyla soluğu plajda aldı. sema sıcaklığının 32 derece hissedildiği, deniz suyu sıcaklığının da 21 derece olduğu Kemer’de güzeller denize girdi, sahildeki salıncakta baski attı. 24 Mayıs’ta yapılacak final öncesi Rixos Sungate Otel’de kampta var olan güzeller, Kemer’in doğası ve havasına hayran kaldı.

“HAYRAN KALDIM”

Yarışmaya Japonya’dan katılan ve Türkiye’ye evvel kez gelen 21 yaşında olan Momo Yada, “Ülkemde modellik yapıyorum. İlk kez geldiğim Antalya çok iyi tek şehir. Hayran kaldım. Çok mutluyum buraya geldiğim amaciyla ama Ne yazık ki burada Yalnızca iki hafta kalabileceğim. dahada ardindan netlikle buraya gelmek istiyorum. Ülkemde burası ile alakalı dahada çok konuşmak istiyorum. Türk yemekleri Sahiden inanılmaz. Çok iyi tek ülkeniz var ve ülkemiz bizde de çok meşhur. Şunu da belirtmek isterim Antalya çok konforlu tek yer” diye konuştu.

“SAHİL VE DAĞLARI İNANILMAZ”

Hint güzel, sinema oyuncusu ve model 24 yaşında olan Neha Kokare, “Türkiye’ye evvel gelişim. Antalya Sahiden de mükemmel tek yer. kıyı ve dağları inanılmaz. sema sıcak ama bendeniz de Hintliyim, benim amaciyla normal tek hava. Çok iyi tek yer burası” dedi.

“BURAYA GELMEKTEN DOLAYI MUTLUYUM”

yarışma amaciyla Rusya’dan gelen Gürcü tebaalı 25 yaşında olan Violetta Cikovani de “Miss Kemer International’da olmak çok mühim benim amaciyla ve bunun nedenlerinden biri de yarışmanın Türkiye’de olması. Buraya gelmekten dolayı mutluyum. sema Sahiden benim amaciyla ideal güneşlenmek ve denize girip yüzmek için” diye konuştu.

Kaynak: DHA

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet