Menemenspor

TFF 1’inci Lig’de son olarak evinde Ekol Hastanesi Balıkesirspor’u 1-0 yenerek 4’te 4 yapan ve ilk kez Play-Off potasına adını yazdıran Ekol Göz Menemenspor’da Jasmin Trtovac şoku yaşandı.

26 Kasım 2019 Salı, 21:04

TFF 1’inci Lig’de nihayet olarak evinde Ekol Hastanesi Balıkesirspor’u 1-0 yenerek 4’te dört yapan ve evvel kez Play-Off potasına ismini yazdıran Ekol Göz Menemenspor’da Jasmin Trtovac şoku yaşandı. İlk yarının sonlarına doğru rakibiyle çarpışıp acılar içinde yerde var olan deneyimli stoperin elmacık kemiği kırıldı. operasyon var olan Sırp stoperin asgari üç hafta sahalardan ırak kalacağı açıklandı. Trtovac’ın Ayrı olarak tek vakit hususi tek maskeyle alana çıkacağı da belirtildi.

Teknik direktör harp Laleci, Trtovac’ın ameliyatının gayet başarılı geçtiğini belirterek, “Oyuncumuzu tek vakit evvel aramızda görmek istiyoruz. Yaşanan bu ağır sakatlıklar bizi üzüyor. ama futbolun içinde bunlar var. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Boluspor ile ağırbaşlı tek deplasmana çıkacağız. her biri o maça iyi hazırlanacak” dedi.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet