Nişanlı Polis Çiftin Kıskançlık Tartışması Ölümle Bitti

Ankara’da, nişanlı iki polisin kıskançlık tartışması kanlı bitti. Tartışma sırasında Yeliz Y., tabancasını başına ateşleyerek intihar etti. Nişanlısı Hasan Hüseyin G. de aynı silahla kendini vurdu.

29 Mart 2019 Cuma, 22:15

Ankara’da, ikisi de komiser yardımcısı var olan Yeliz Y. ile nişanlısı Hasan Hüseyin G.’nin otomobildeki ‘kıskançlık’ tartışması, üzüntü bitti. Yeliz Y., Silahını başına ateşleyerek hayatına nihayet verdi. Hasan Hüseyin G. de iddiaya göre aynı silahla kendini başından vurdu.

Olay, Bir gün evvel akşam saatlerinde Çankaya kazasi Oğuzlar mahallesi İlhami Soysal Sokak’ta alana geldi. Ankara cemiyet Destekli Polislik Şube Müdürlüğünde görevli Komiser Yardımcısı Yeliz Y., iddiaya göre Bir gün evvel akşam nöbetten çıktıktan sonra, Gölbaşı İlçe güvenlik Müdürlüğünde görevli nişanlısı Komiser Yardımcısı Hasan Hüseyin G.’nin evine gitti. Hasan Hüseyin G., nişanlısını aynı birimde çalışan iş arkadaşının Haneye bıraktığını görünce reaksiyon gösterdi. hanede kıskançlık hasebiyle tartışan toy çifti, Hasan Hüseyin G.’nin anne adayi ve babası sakinleştirdi.

TARTIŞMA OTOMOBİLDE ayni ritimde devam ETTİ

Hasan Hüseyin G., saat 23.30 sıralarında Keçiören’deki evine bırakacağı nişanlısı ile 06 BV 7036 plakalı otomobiline bindi. toy çift, araçta aynı nedenle tartışmaya ayni ritimde devam etti. Yeliz Y., münakaşa esnasında Silahını başına dayayarak ateş etti. Nişanlısını kanlar içinde gören Hasan Hüseyin G. de iddiaya göre aynı silahla kendini başından vurdu.

Silah sesini duyanların ihbarı üstüne gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Yeliz Y.’nin öldüğü belirlendi. Yaralı var olan Hasan Hüseyin G. ise ambulansla hususi hastaneye kaldıralarak rehabilitasyon altına alındı. Hasan Hüseyin G.’nin, yoğun bakımda tedavisinin sürdüğü bildirildi.

Yeliz Y.’nin tabancasında yapılan incelemede hemide kendisinin ayni vakitte da nişanlısı Hasan Hüseyin G.’nin parmak izine rastlandı.

CENAZE SAMSUN’A GÖNDERİLDİ

Yeliz Y.’nin cenazesi, Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsinin derhal peşinden toprağa verilmek üzere memleketi Samsun’a gönderildi.

Çiftin, Temmuz ayında izdivaç etmeyi planladıkları öğrenilirken, olayla alakalı tahkikat sürdürülüyor.

Kaynak: DHA

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet