Ormanda Ölü Bulunan Boğaziçili Arda’nın Babası Konuştu: Hayatı Kitap Okumaktı

Altı gündür kayıp olan ve cansız bedeni Belgrad Ormanı’nda bulunan Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Arda Duman’ın babası konuştu. Acılı baba, “Oğlumun hayatı kitap okumaktı ve okuldu.” dedi.

29 Mart 2019 Cuma, 22:39

6 gündür kayıp var olan ve cenazesi Belgrad Ormanı’nda bulunan üniversite öğrencisi Arda Duman’ın cenazesi ailesi tarafından Adli Tıp Kurumu’ndan alındı. elemli baba Sedat Duman, “Oğlumun hayatı kitap okumak ve okuldu.” dedi. Adli Tıp Kurumu’ndaki işlemlerin derhal peşinden Arda Duman’ın cenazesi babasına teslim edildi.

NE OLDU?

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Arda Duman, 22 Mart’ta üniversite kampüsünden çıktıktan ardindan Kilyos otobüsüne bindi.6 gündür kayıp var olan Duman amaciyla bu erken saatlerinde Belgrad Ormanı’nda çalışma başlatıldı. Çalışmalara AFAD ve AKUT da katıldı. Aramalar soncunda gencin İstanbulkart’ı kullandığı tuvaletin iki buçuk kilometre yakınında cesedi bulundu.

ADLİ TIP KURUMU’NA GETİRİLDİ

Belgrad Ormanları’nda 6 vakit evvel kaybolan üniversite öğrencisi Arda Duman’ın cansız bedeni erken saatlerinde Adli Tıp Kurumu’na getirildi.

ACILI BABA İLK sefer KONUŞTU

Cenazeyi teslim almadan evvel medya mensuplarına İzah yapan Arda Duman’ın babası Sedat Duman, ‘Olayın nasıl olduğunu bendeniz de bilmiyorum. Erkek çocuğum çok başarılıydı ve hayatı okuldu. ülkemiz derecesiyle okula girdi. Bölüm birinciydi. Hayatı kitap okumak ve okuldu. Adli Tıp Kurumu’nun kapısındayım, erkek çocuğumu almak istiyorum şu an. Nasıl öldüğü araştıracak vaziyette değilim ama onun da vakiti gelecek. Söyleyecek tek şeyim yok.” dedi. Baba Duman dahada ardindan Arama Kurtarma çalışmalarında yanında var olan herkese teşekkür etti.

DEFNEDİLECEK

Adli Tıp Kurumu’ndaki işlemlerin derhal peşinden Arda Duman’ın cenazesi babasına teslim edildi. Duman’ın cenazesi bu erken Levent Camii’nde ikindi zamanı kılınacak cenaze namazının derhal peşinden defnedilecek.

Kaynak: DHA

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet