Oyuncu Savaş Özdemir’in, İlk Albüm Çalışmasının Görüntüleri İnternete Sızdırıldı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Tipi karakterini canlandıran ünlü oyuncu Savaş Özdemir, müzik sektörüne adım atarak ilk albüm çalışmasını tamamladı.

08 Mart 2019 Cuma, 16:27

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Tipi karakterini canlandıran meşhur oyuncu harp Özdemir müzik sektörüne adım atarak evvel albüm çalışmasını tamamladı.

İNTERNETE SIZDIRILDI

laf müzik ve besteleri kendisine ait var olan “Gece ve Yol” ismini verdiği evvel albümünden “Kapat Aklının Kapılarını” şarkısına klip çeken meşhur oyuncunun klibi piyasaya çıkmadan klipten Bir takım sahnelerin resimleri internete sızdırıldı. harp Özdemir’in yasamsal medyada klibin görüntülerini paylaşanlarla alakalı yasal işlem başlatacağı öğrenildi.

UZUN ZAMANDIR GÜNDEMİMDE VARDI

İzah yapan harp Özdemir, “Müzik uzunca vakittir gündemimde vardı. Beklenti vardı. Talepte vardı. Çevremdeki her biri soruyordu albüm yapmıyor musun diye. Bu istek Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz izleyicilerinin de alakasını çekti. Diziden arta var olan vakitlerimde bu albüme ağırlık verdim. iyi tek albüm oldu. Gece ve yollar hikayesi var olan Kapat Aklının Kapılarını şarkısına klibimizi çektik. Titiz ve iyi tek çalışma oldu.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz