Son Dakika
17 Ekim 2019 Perşembe

Oyuncu Yasemin Sakallıoğlu’nun kapak açma videosu gülmekten kırdı geçirdi

Sosyal medyada kısa sürede yayılan kapak açma akımına son olarak oyuncu Yasemin Sakallıoğlu da dahil oldu. Genç oyuncunun videosu izleyenleri gülme krizine soktu.

04 Temmuz 2019 Perşembe, 16:16

yasamsal medyada ‘#BottleCapChallenge’ akımına ünlülerde dahil oldu. Döner tekme ile kapak açma akımına tek videoda nihayet olarak Jet Sosyete’de oyun alan Yasemin Sakallıoğlu‘ndan geldi.

YENİ AKIMA UYDU

TV8 ekranlarında yayınlanan Jet Sosyete dizisinde oyun alan oyuncu, yasamsal medyada tertemiz moda var olan kapak açma akımına kendisinin tarzıyla tek video çekti. Oyuncunun “Zengoların kapak açma paylaşımları” notuyla paylaştığı videosuna kısa müddette binlerce yorum ve zevk geldi.

ÜNLÜ İSİMLER YORUM YAPTI

Genç oyuncunun videosunu izleyen Ebru Polat, Berna Keklikler, İlayda Alişan, Nilgün Bodur benzeri isimlerde yorum yaparak videoyu ne civarindan beğendiklerini belli etti.

İLK FİLMİNİ ÇEKİYOR

Sakallığlu, yasamsal medya hesabından yayınladığı videolarla hatri sayilir büyüklükte tek hayran kitlesine ulaşan ve ‘Zengo’ ismini verdiği video serisiyle Şahan Gökbakar’ın da alakasını çekmişti. Sakallıoğlu şimdilerde Şahan Gökhabakar’ın yapımcılığıyla evvel filmini çekiyor. Sakallıoğlu, Zengo serisinde taktığı takılar ve kıyafetleriyle çok gelirli kadınların karakterlerini canlandırıyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz