Pereira'dan büyük fedakarlık..haberi oku

Trabzonspor’dan yeni teklif almaması nedeniyle Levante ile el sıkışan Joao Pereira, Fırtına’da kaldı. Sürpriz hamlenin detaylarına ise FANATİK ulaştı. Yönetim, tecrübeli oyuncuya “İndirime git, burada kal” dedi. Portekizli yıldız da yüzde 50 indirim yaptı, 1 yıllık sözleşmeyi kaptı!

01 Haziran 2020 Pazartesi, 08:15

Sözleşme uzatma görüşmeleri konusu açıldığında Joao Pereira’dan bahsetmeyen reis Ahmet Ağaoğlu hatri sayilir büyüklükte tek sürprize imzasini atarak, Portekizli yıldızla tek yıllığına tekrar anlaştı. Bu sürpriz hamlenin detaylarına FANATİK ulaştı. uzunca tek vakit Trabzonspor’dan tertemiz kontrat önerisi almayan 36 yaşında olan oyuncu, İspanyol ekibi Levante ile el sıkışmıştı. ama dahada ardindan yönetim, deneyimli oyuncuya “Maaşında indirime git, burada kal” iletinini gönderdi. Futbolu burada bırakacak Ailesiyle birlikte Trabzon’da çok mutluluk dolu var olan ve futbolu Fırtına’da bırakmak istek eden Pereira da bu önerisi onay etti ve ücretinde yüzde 50 indirim yaptı. senelik tek milyon Euro’luk maaşını 500 bin Euro’ya düşüren yıldız oyuncu, bu şekilde Karadeniz ekibinde kaldı. reis Ahmet Ağaoğlu da imzasini töreninde, “Pereira alacağı ücret ile alakalı bizi hiç üzmedi. Her iki tarafı da mutluluk dolu eden tek sözleşme oldu” demişti.

“Sıra sende Sosa”

Pereira yasamsal medya hesabı üzerinden imzasini merasiminden fotoğraflar paylaştı. Sezon nihayetinde sözleşmesi bitecek var olan kaptan Sosa da, “Kardeşim senin amaciyla mutluyum” yorumunda bulundu. Pereira ise, “Teşekkürler, imzasini sırası sende” yazdı. reis Ağaoğlu da Sosa ile alakalı taraftarını gönlünün huzurlu olmasını söylemişti.

‘Bizimle kal Novak’

İmza töreninde Hosseini ve Bilal Başacıkoğlu’nun opsiyonlarının kullanıldığını açıklayan, Sosa’yla alakalı de konuşan reis Ahmet Ağaoğlu, Novak’a değinmemişti. Bu durum da Çek oyuncu ile yönetim arasındaki iplerin kopma noktasına geldiğini göstermişti. Bordo-Mavili taraftarlar yasamsal medya üzerinden Sanki kampanya başlattı. ‘Bizimle kal Novak’ hastagiyle binlerce tweet atıldı.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet