Şarkıcı Aynur Aydın, yıllar önce yaşadığı tacizi anlattı: Bir kadın konser boyunca bana fıstık atıp el işareti yaptı..haberi oku

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın, mesleğe ilk başladığı yıllarda Makedonya’da konser verirken tacize uğradığını anlattı. Korku dolu anları anlatan şarkıcı “Bir kız bütün gece kafama fıstık atıp el hareketi yaptı” dedi.

17 Ekim 2020 Cumartesi, 16:15
Şarkıcı Aynur Aydın, yıllar önce yaşadığı tacizi anlattı: Bir kadın konser boyunca bana fıstık atıp el işareti yaptı..haberi oku

Almanya’da dünyaya gelen Aynur Aydın, 1999 seneninde Sürpriz adli müzik grubuna dahil olarak sektöre adım attı. İlerleyen senelerde grubun dağılmasıyla tek başına ilerlemeye karar veren şarkıcı, Makedonya‘da konser verirken talihsiz tek olay yaşadı.

“KAFAMA FISTIK ATIP ELİYLE BEĞENMEDİĞİNİ İŞARET ETTİ”

Uçankuş’ta bulunan habere göre, meşhur şarkıcı yaşadığı perişan olayı şu sözlerle anlattı: “İlk konserimi verdiğim vakitlerde Makedonya’da tek mekanda sahneye çıkmıştım. O zamanlar dahada çok yeniydim, 3-4 aylık tek kariyerim vardı. Gecede sahneye çıktım. Şarkılarımı söylüyorum. tek kız en ön sırada oturuyor. bütün gece kafama fıstık atıp eliyle beğenmediğini belirten işaretler yapıyor. bunun benzeri tek oyun alani/sahne tecrübesiydi, Başka bir deyişle çok ilginçti. Hiç anlam veremedim.”

“BENCE O KİŞİYİ RAKİPLERİM TUTTU”

kadının sevmediği halde gecenin sonuna civarindan beklediğini ve bunu Niçin yaptığını anlamadığını belirten Aydın, “Açıkçası bu kişiyi rakiplerimin tuttuğunu düşünüyorum” diyerek herkesi şaşırttı.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet