Şehit Bedirhan bebeğin dedesi: ‘Bize böyle bir sevinç yaşattıkları için askerimizden Allah razı olsun’..haberi oku

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde 2 yıl önce Bedirhan bebek ve annesinin şehit edildiği saldırının faili teröristin öldürülmesi, Bedirhan bebeğin yakınları tarafından sevinçle karşılandı.

30 Haziran 2020 Salı, 13:00
Şehit Bedirhan bebeğin dedesi: ‘Bize böyle bir sevinç yaşattıkları için askerimizden Allah razı olsun’..haberi oku

Haberi televizyondan izleyen dede Mustafa Karakaya, “Öncelikle bu günkü sevinçli havadis amaciyla Cumhurbaşkanımıza, İçişleri Bakanımızdan, ulusal müdafaa Bakanımızdan, Mehmetçiklerimiz ve polislerimizden Allah razı olsun. Pençe-Kaplan operasyonundaki askerlerimize kolaylıklar diliyorum. Bize bunun benzeri tek mutluluk yaşattıkları amaciyla Allah razı olsun. Biz bunun sevincini yaşadık, bunun benzeri olmasaydı dahada iyi olurdu ama devletimizden Allah razı olsun bize laf verdiler ve bunu adina getirdiler” dedi.

İLGİLİ HABER

Bedirhan bebek ve annesinin şehit düştüğü saldırının faillerinden yasadisi ölü olarak ele geçirildiBedirhan bebek ve annesinin şehit düştüğü saldırının faillerinden yasadisi ölü olarak ele geçirildi

Mustafa Karakaya, “Şu anda duygulandık. İlk başa dönmüş benzeri olduk ama sevinçli duygulandık. Kafirin başı yakalanmış ve gebertmişler. Allah komandolarımızın ayağına taş değdirmesin. İnşallah bütün şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak öcünü alacaklar. bütün şehit ailelerine Allah sabırlar versin” diye konuştu.

Alparslan Ötüken

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet