Survivor ekibi karantina yurdundan ayrıldı..haberi oku

Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu ‘Survivor 2020’nin çekimlerinin gerçekleştiği Dominik Cumhuriyeti’nden Türkiye’ye gelen ve Maltepe’de karantinaya alınan elenen yarışmacılar ve ekibin bir kısmı, 8 gün sonra yurttan ayrıldı. Valizleriyle birlikte yurttan çıkış yapan yarışmacılar, yurtta çok güzel ağırlandıklarını ve mutlu olduklarını söyledi.

22 Mayıs 2020 Cuma, 22:30

Sağlık Bakanlığı, yurtlarda var olan vatandaşların 14 vakit karantina sürelerinin tamamlanmasına bakılmaksızın PCR testi sonrası yurtlardan çıkışlarının yapılacağını ve karantina uygulamasına evlerde ayni ritimde devam edileceğini duyurmuştu. Bu kapsamda 14 Mayıs Perşembe bugünü Maltepe’de bulunan Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı Mimar Sinan bay Öğrenci Yurdu’na yerleştirilen ‘Survivor 2020’nin elenen yarışmacıları ile Bir takım ekip çalışanlarının içinde bulunduğu toplaminda 113 kişi, yurttan ayrıldı. Valizleriyle birlikte yurttan ayrılan yarışmacılar mutluluk dolu olduklarını söyledi.

‘Survivor’ın elenen yarışmacılarından Meryem Kasap, “Güzeldi, bizimle çok iyi ilgilendiler. o nedenle mutluyuz. Kontrollü tek şekilde hep odadaydık. Türkiye’de olduğum amaciyla çok mutluyum. Ama tekrar hanede olacağım müdafaa etmek için. İnşallah tek vakit evvel biter ve ülkemiz olarak feraha kavuşuruz” dedi.

Yarışmacılardan Aşkım Burçe Tunay, “Bizim amaciyla yurda dönmek çok mutluluk dolu olmak veren tek durumdu. Karantinaya gireceğimizi biliyorduk. belli tek süre da acele çıktık, 8 gün içinde çıktık. Mutluyuz, ailemize kavuşuyoruz. Bayramı birlikte geçireceğiz. Buraya gelmemizi sağlayan herkese çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Birbirlerinden ayrıldıkları amaciyla üzgün olduğunu ifade eden Gizem Birdan, “Uzun vakittir beraberiz, çok alıştık birbirimize. Ama ailemize kavuşacağımız amaciyla de mutluyuz. Burada çok iyi ağırlandık. hanemizde gibiydik” ifadelerini kullandı.

Elenen yarışmacılardan Perviz Abdullayev, “Sekiz gündür buradayız. hekimler her vakit denetim ediyordu. gün içinde üç sefer yemeğimizi yiyorduk. Antrenmanlarımı dahi yaptım odamda. her biri evine gidiyor şimdi. Hanelerimizde karantinaya ayni ritimde devam edeceğiz. Yollar açılır açılmaz Bakü’ye gitmeyi düşünüyorum” dedi.

  • Survivor 2020

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet