Trump’a Tuhaf Karşılama! Paçaları Sıvayınca Saçlı Çorabı Görüldü

ABD Başkanı Donald Trump’ı karşılamak için havalimanına giden Louisiana Vali Yardımcısı Billy Nungesser’ın çorapları sosyal medyanın gündemine oturdu.

17 Mayıs 2019 Cuma, 00:07

Louisiana Valisi Billy Nungesser, New Orleans’ı ziyaret eden AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Başkanı’nı, “Trump çorabı” ile karşılayarak sürpriz yaptı. Trump’ın yüzünün yanı sıra kendine has saçının sarı rengarenk tüylerle taklit edildiği sıra dışı çorap, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Başkanı’nın da alakasını çekti. Trump parmağıyla çorabı gösterdi, tokalaşırken poz vermeyi ihmal etmedi.

Louisiana Valisi Billy Nungesser karşılama protokolünde yerini aldı. Vali Nungesser, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Başkanı Trump’ı karşıladığı sırada Trump’ın resmi ve saçlarının olduğu hususi tüyden yapılmış çorabını Trump’a gösterdi. Parmağıyla çorabı gösteren ve tokalaşırken poz veren AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Başkanı tekrar yasamsal medyanın en çok konuşulanları arasında yer aldı.

Gumball Poodle tarafından üretilen çoraplar Amazon’da satılıyor. Ürünün açıklamasında, “Donald Trump’a stil verebilir, saçını tarayabilir ve yumuşak çorap. Başkanın tarzını ruh halinize uyacak şekilde şekillendirin!” yazıyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet