Türkiye’nin En Güvenilen Teknik Servis Markasından Apple Desteği

29 Aralık 2019 Pazar, 03:09

Türkiye’nin en güvenilen teknik servis markası olarak 27 yıldan beri müşterilerimize güler yüzlü ve kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Son zamanlarda Apple tarafından piyasaya sürülen cihazlar oldukça popüler. iPhone ve iPad cihazlarında meydana gelebilecek her türlü sorun için Apple servis ekibimize başvurabilirsiniz.

iPhone Servis

iPhone telefonlar, Apple’ın işletim sistemi olan IOS’u kullanmakta olup diğer telefonlardan ayrılan telefon yapısına sahiptir. Bu telefonların batarya değişimi için dahi teknik desteğe ihtiyaç duyulabilir. Saints Computer olarak iPhone telefonların işletim sistemine dair yazılım güncellemeleri, anakart tamiri, ekran değişimi, kamera değişimi ve diğer her türlü arıza ve destek için orijinal iPhone parçaları ile iPhone servis desteği vermekteyiz. Yılların deneyimine sahip yetkin teknik servis ekibimiz son derece ilgili ve özenli bir şekilde etik kaygılar ile çalışmaktadır.

Kullanıcı hatasından kaynaklanan sorunlar ya da garanti dışı kalmış iPhone telefonlar için bize her zaman başvurabilirsiniz. Yapmak istediğiniz büyük veya küçük, telefon ekranından telefon tuşlarının değişimine her sorununuzu çözmek için buradayız. Her işlemimiz için orijinal yedek parça garantisi veriyoruz. Uygun fiyatlara orijinal yedek parçalar ile çalışan iPhone servisimize her zaman ulaşabilirsiniz.

iPad Servis

Kullanımı kolay ve pratik cihazlar olan iPad tabletler hem yetişkinlerin hem çocukların elinden düşmüyor. Her yerde kullanılabilen iPad tabletlerin başına ufak kazaların gelmesi de kaçınılmaz hale geldi. iPad cihazınızda meydana gelebilecek yazılım sorunları, ekran kırık ve çatlakları, tuş değişimi, kamera değişimi, batarya değişimi ve diğer her türlü problem için iPad servis ekibimize başvurabilirsiniz.

Çocukların kullanımı ile iPad tabletlerinizin üzerine sıvı dökülmesi ya da yere düşürülmesi gibi aksilikler geldiyse endişe etmenize gerek yok. Güvenilir teknik desteğin ismi haline gelen Saints Computer, iPad teknik destek ihtiyacınızda siz değerli müşterilerin yanında. %100 orijinal parçalar ile çalışan iPad servis ekibimiz, kullanıcılara cihazları ile ilgili garanti vermektedir.

Kaliteli hizmeti, güler yüz ve uygun fiyatlar ile sunan Saints Computer’a ulaşmak için telefon & email kullanabilirsiniz.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet