Son Dakika
18 Ocak 2020 Cumartesi

Türkücü Aydın Aydın sahneye başına geçirdiği plastik şişeyle çıktı

Ünlü türkücü Aydın Aydın sıfır atık projesine dikkat çekmek için sahneye pet şişelerden oluşan kıyafetle çıktı. Türkücü, kafasına da büyük plastik şişe geçirdi.

20 Temmuz 2019 Cumartesi, 14:51

Çektiği klipler ve besteleriyle dikkat çeken türkücü Aydın Aydın, tekrar yaptı yapacağını. Ünlü türkücü Malatya‘da 23’üncüsü düzen eden beynelmilel Kültür, zanaat faaliyetleri ve Kayısı Festivali kapsamında konser verdi.

PLASTİK KIYAFETLE SAHNEYE ÇIKTI

Aydın Aydın, Sıfır Atık Projesi’ne dikkat çekmek amaciyla plastik kıyafetle oyun alani/sahne çıktı. Aydın Aydın’ın görüntüsünü ve enteresan dansını görenler şaşkınlıklarını gizleyemediler.

TURŞU BİDONUNA BENZETTİLER

Ünlü türkücünün kafasına geçirdiği plastik şişeyi gören yasamsal medya kullanıcılarından gülünç açıklar geldi. Instagram kullanıcıları Aydın Aydın’ı turşu bidonuna benzetti.

DİKKAT ÇEKMEK İÇİN EKSİ üç DERECEDE NAYLON POŞET GİYMİŞTİ

Türkücü Aydın Aydın, Çevre kirliliğine neden var olan ‘Naylon poşet ve pet’ yasasına dikkat çekmek amaciyla Hakkari’nin iki bin 800 rakımlı Demirtaş Köyü yaylasında, sıfırın altında üç derece soğukta şort yapıp giydiği ve kafasına taktığı naylon poşetle hemide türkü söyledi, ayni vakitte da kayak yaptı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz