Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya, gözü kapalı bütün tavuğu parçalara ayırdı

Dün akşam yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşan MasterChef Türkiye yarışmasında jüri üyeliği yapan Mehmet Yalçınkaya, gözü kapalı bütün tavuğu parçalara böldü. Yalçınkaya’nın yaptığı şov ise yarışmacıların ağzını açık bıraktı.

10 Eylül 2019 Salı, 17:24

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanni’nin seçici kurul üyesi olduğu MasterChef Türkiye, Bir gün evvel akşam 10’uncu bölümüyle ekrana geldi. Yarışmacılardan tavuk snitzel, tavuk kanat ve göğüs etinden sarma yapmalarını istek eden şeflerden Mehmet Yalçınkaya, gözü kapalı yaptığı şovla herkesi mest etti.

“GÖZÜMÜ KAPAT, BIÇAĞIMI VER”

Dokunulmazlık amaciyla ugras edecek var olan mavi takım yarışmacılarına yapacakları yemekleri laf eden Mehmet Şef, yarışmacılara ders verdi. Tavuğu gözü kapalı parçalayabileceğini söyleyen Mehmet Yalçınkaya, “En basit işi verdik. Tavuk açacaksınız üç adet mahsul yapacaksınız. Benim amaciyla tavuk açmak iyi tek eğlence olur. bendeniz bu tavuğu gözü kapalı açarım. Gözümü kapat, bıçağımı ver. bendeniz o üç ürünü açarım” dedi.

GÖZÜ KAPALI ŞOV YAPTI

Bunun üstüne araya giren Somer Sivrioğlu, Yalçınkaya’nın gözlerini bağladı. Eline bıçak alan meşhur lider ise tabir yerindeyse şov yaparak tavuğu üç değişik parçalara ayırdı. Yalçınkaya’nın yaptığı şov ise yarışmacıların ağzını açık bıraktı.

Ünlü lider Mehmet Yalçınkaya, gözü kapalı bütün tavuğu parçalara ayırdı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz