Vicdansız Baba, Araba Çarpan Küçük Oğlunu Mendil Sattırmak İçin Hastaneden Kaçırdı

Trafik ışıklarında mendil satarken, ticari aracın çarpması sonucu yaralanan Suriye uyruklu Taha Ceddo, kaldırıldığı hastaneden babası tarafından kaçırıldı. Polis ekiplerince aranan baba Faysal Ceddo’nun, 5 çocuğuna zorla mendil sattırdığı ve çalışmadıkları zaman dövdüğü belirlendi.

16 Mayıs 2019 Perşembe, 23:03

Bursa’da trafik ışıklarında mendil satarken, hafif ticari aracın çarpması neticesi yaralanan 9 yaşında olan Suriye tebaalı Taha Ceddo, kaldırıldığı hastaneden babası Faysal Ceddo tarafından kaçırıldı. zabita ekiplerince aranan vicdansız babanın, 5 çocuğuna zorlukla mendil sattırdığı ve çalışmadıkları vakit onları dövdüğü alana çıktı.

MENDİL SATARKEN YOLA FIRLADI

Kaza, dün, Osmangazi kazasina bağlı Santral Garaj mahallesi kent Alanı kavşağında alana geldi. F.Y. idarenindeki 16 YC 735 plakalı hafif ticari araç, ani yola fırladığı öne sürülen, mendil satan Suriyeli Taha Ceddo’ya çarptı. Çarpmanın tesiriyle savrulup, asfalta düşen bebek yaralandı.

SÜRÜCÜ hür BIRAKILDI

Bursa çok İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan yaralı çocuk, ‘XXX3 ZZZL1’ diye kayıt edilerek, tedaviye alındı. Taha Ceddo, Bir gün evvel gece saatlerinde, babası Faysal Ceddo tarafından hastaneden kaçırıldı. Kazanın derhal peşinden tek vakit gözaltında var olan sürücü F.Y. ise kimse şikayetçi olmayınca ifadesi alınarak hür bırakıldı.

ÇALIŞMAYAN ÇOCUKLARINI DÖVÜYORMUŞ

Faysal Ceddo’nun, zabita ekiplerince yapılan analiz ve GBT sorgusunda, çocuklarına zorlukla mendil sattırdığı ve çalışmadıkları vakit onları dövdüğü belirlendi. Ceddo’nun 5 çocuğunun bulunduğu ve hepsini değişik noktalarda çalıştırdığı öğrenildi. zabita ekipleri, yaralı erkek çocuğu Taha’yı hastaneden kaçıran Faysal Ceddo’nun yakalanması amaciyla çalışma başlattı.

İLGİSİZ TAVIRLARI DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Öte istikametten Bir gün evvel talihsiz kaza sonrası yollar ortasında yatan yaralı Taha Ceddo’nun babası Faysal Ceddo, olay adina gelmiş, çocuğu üzüntü içinde kıvranırken, huzurlu tavırlarıyla dikkat çekmişti.

Kaynak: DHA

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet