Mavimtrak
Viper Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesi
21 Haziran 2019
0 YORUM
115 OKUNMA

Viper Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesi

Yüksek vakum gücü bulunan Viper sanayi tipi elektrik süpürgesi, özellikle endüstriyel alanda kullanıma uygun bir üründür. Islak ve kuru çalışma seçenekleri bulunur. Gündelik işlerin yanı sıra profesyoneller için uzun süreli kullanım sağlayan özelliklere sahiptir. Uluslararası güvenlik sertifikaları bulunan Viper sanayi tipi elektrik süpürgesi, okullar, kamu kurumları, gıda işletmelerinin yanı sıra daha çok sanayi alanında kullanım olanağı tanır. Düşük ses seviyesinde çalışmaları nedeniyle, kullanımda kolaylık sağlar.

Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesi Kullanım Alanları

Endüstriyel elektrik süpürgeleri, hem ıslak hem de kuru çekim özelliği sayesinde metal, otomotiv, tekstil, gıda, sağlık, oto yıkama, ahşap, inşaat, otomotiv, turizm ve konaklama gibi pek çok sektörde kullanım kolaylığı sağlıyor. Temizlik ve hijyen konusunda en ağır işçiliklerde (metal çekim işlemleri, medikal toz çekimi, talaş çekim işlemleri gibi) bile performansı yüksektir. Yüksek güvenilirlik standartlarına uygundur.

Okullar, kamu kurum ve kuruluşları, gıda işletmeleri için tek motorlu modeller, gündelik temizlik için idealdir. Ağır sanayide, uzun süreli kullanım için ise iki ve üç motorlu modeller tercih edilmelidir. Yüksek güvenlik standartlarında üretilen sanayi tipi elektrik süpürgelerinin bakım maliyetlerinin düşük olması ise işletmelerin tasarruf yapmasını sağlar.

Viper Sanayi Tipi Elektrik Süpürgeleri

Sanayi tipi temizlik makinaları farklı motor güçleri ile kullanıcılar ulaştırılmaktadır. Viper LSU 135 modeli; 1 motor barındırırken, 35 lt tank hacmine sahiptir. Paslanmaz çelik tankı ve hem ıslak hem de kuru alanlar için çeşitli aksesuarlarla gönderilir. Emiş gücü yüksek, gövdesi de paslanmaz çelikten üretilmiştir. Viper LSU 255 modeli; 2 motor barındırır. 55 lt tank hacmi bulunan makine, sahip olduğu hareketli tekerlekler sayesinde yüksek manevra kabiliyetiyle, kolay kullanım olanağı sağlar. 3 motor barındıran Viper LS 375 modeli ise 75 lt tank hacmindedir. Tüm modellerin genel özellikleri ise şöyledir:

  • Yüksek emiş güçleri sayesinde zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
  • Temizliği kolaydır.
  • Arka ve önde bulunan hareketli tekerlekler kullanımı kolaylaştırır.
  • Gövdesi çelikten üretilmiştir, paslanmaz.
  • Hem ıslak hem de kuru alanlarda uygundur.

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz