Volkan Yıldız Kimdir?

05 Mayıs 2019 Pazar, 02:53
Volkan Yıldız Kimdir?

İhsan Yıldız’ın kuruculuğunu yaptığı şirket olan Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. İhsan Yıldız’ın büyük oğlu olan Volkan Yıldız’ın adını almıştır. Böylelikle Volkan Yıldız Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. şirketinin sahipliğini yapmaktadır. Volkan Yıldız Ankara’da yaşamını sürdürmektedir.

Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. müşterilere oldukça geniş bir hizmet sunmaktadır. Müşterilere sunulan ürün kategorilerinde; çimento esaslı sıvalar, teknik harçlar, alçı esaslı sıvalar, boya grupları, sac profiller, sac vidalar, alçı levhalar, yapıştırma harçları, ısı yalıtım sistemleri, su yalıtım malzemeleri, zemin uygulamaları ve macunlar, astarlar, toz alçı ürünleri gibi geniş ürün yelpazelerine sahiptir.

Bütün bu ürünlerin yanında Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti.tarafından müşterilerine makinalı alçı sıva uygulamaları, alçıpan uygulamaları, duvar uygulamaları ve dış cephe mantolama gibi hizmetlerde sunuluyor.

Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. olarak Türkiye’nin birçok önemli ilinde binlerce referans bulunmaktadır. Bütün bu referanslar ve verilen hizmetler Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. müşterilerine ne kadar kaliteli ve hizmete önem veren anlayışı sunduğunun birer kanıtı olmaktadır. Ayrıca günümüzde birçok önemli şirket ile işbirliği içinde olan Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. kurulduğu günden bu yana İhsan Yıldız ve Volkan Yıldız’ın da katkılarıyla oldukça önemli bir konumda hizmet vermektedir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Dumanbet